Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik varrógépet ajánljátok?

Melyik varrógépet ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom, hogy milyen árfekvésűt szeretnél, ezért hadd ajánljam neked az én varrógépemet:


[link]


Tavaly kaptam ajándékba édesanyáméktól (tavaly 89 eFt volt, de most elég drágán láttam mindenhol 139 eFt?). Hihetetlen milyen sokoldalú, csodálatos gép.

Legjobban az tetszik benne, hogy:

-automata a tűbefűzője. Nagyon gyorsan lehet cérnát váltani (ha pl. más színnel akarod folytatni).

-70 öltésmintát tud

-egy forgógombbal tudod kiválasztani a megfelelő öltésmintát

-csodálatosan varr...

Annyi mindent megvarrtam már itthonra vele (pl. babakelengyét, hogy lassan már kitermeli az árát)


Szóval egyszerűen csak ajánlani tudom :-)

2009. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi, hogy kicsit ömlengős lett, de tényleg imádom ezt a gépet!
2009. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Persze attól függ, mennyit akarsz rákölteni. Egy ismerősöm nagyon sok utánajárás és vélemény után döntött úgy, hogy Pfaff gépet vesz, ismerősének is az van és imádja, most már neki is olyan van és nincs vele baja.

valami ilyesmi:

[link]

2009. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!