Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mondjatok pár szót az albérlet...

Mondjatok pár szót az albérleti támogatásról? Milyen feltételel lehet igényelni? És kb: mennyit adnak? És hogy hivatalos legyen e az albérlet? Mert már láttam minden féle választ és valami pontosabb szeretnék tudni róla.

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem a munkáltatóm ad ilyet a cafeterián belül. Meg van adva X összeg amit belátásunk szerint felszthatunk kajajegyre, bérletre, egészségpénztárra, kultúrautalványra stb meg erre... Nálunk ez úgy működik, hogy le kell adni a bérleti szerződés másolatát a HR-enés akkor oszthatunk rá pénzt. A havi munkabérrel utalják, viszont adóköteles, tehát ha mondjuk 40ezret kérsz, akkor hozzácsapják a bruttódhoz és az összes után adózol. Így nem igazán éri meg...

Csak ennyit tudok róla, remélem erre gondoltál...

2009. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az önkormányzatra gondoltam. A cég ahol dolgozok potlékot se fizet :( Tehát ott reménytelen ilyet kérni.
2009. nov. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!