Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb, legélhetőbb...

Melyik a legszebb, legélhetőbb magyar város szerintetek?

Figyelt kérdés
Népesség az mindegy.Én Veszprémre esküszöm,lehet építészetileg nem a legszebb városunk,de személyesen igen kötődöm hozzá.Valamint Keszthely,Pápa,Sopron,Szombathely,Kőszeg,Mosonmagyaróvár és Szentendre is az élmezőnyben van.Szerintetek?
2013. okt. 3. 21:05
 1/10 anonim válasza:
100%

Annyi szép hely van, hogy szerintem értelmetlen és lehetetlen is egyet kiválasztani, legfeljebb kis régiókon belül. Buda másként szép, mint Pest, és Budapest másként szép Esztergom, vagy a Balatoni üdülővárosok.


Az én térségemben Gödöllő az, amire ráillik a legszebb, legélhetőbb jelző.

2013. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kettő van. Az egyik a szülővárosom Budapest. Gyönyörű helyek vannak ott. A másik Eger.. Örömmel vennék ott házat, de sajna nincs annyi pénzem..:)
2013. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eger valóban szép,mind építészetileg,mind fekvését tekintve,viszont 1-2 része nagyon rossz állapotban van.Nyilván erről a vezetés tehet.Egyébként én is jól éreztem magam ott.

Budapest meg nekem is a szülővárosom,és nagyon szeretem,de most inkább a nála kisebb városokra vagyok kíváncsi.Gödöllőn még nem jártam :)

2013. okt. 3. 21:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Két éve lakom Kőszegen...beleszerettem,gyönyörű,nyugodt...olyan hely,ahol az ember leakar élni egy életet.
2013. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eger? Ezt komolyan gondoljátok? Ez a legélhetetlenebb város. Mo. legdrágább városa. Alig van munkahely. Ráadásul elég rossz állapotban van az egész. Örülök, hogy eljöhettem innen.
2013. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én leginkáb az É-K térséget javaslom,ez is M.ország nem csak a Dunántúl.Ózd,Miskolc,Salgótarján.Gyönyörű környezet,sok napsütés,télen-nyáron egyformán "barna bőrű" egzotikus emberek.Errefelé nem lehet unatkozni!
2013. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én Győrre szavazok. Itt nőttem fel, nagyon szép, sok a zöld kevés a csöves és kevés a cigány. :D
2014. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem Tatabánya, Győr, Budapest, Sopron és Eger a legszebbek Magyarországon.
2016. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%

Keszthely a legszebb magyar város.

2. Siófok

3. Eger


A 100 ezer fő feletti nagyvárosok közül pedig Győrre szavaznék.

2022. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kecskemét
2023. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!