Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan dekoráljam ki télre a...

Hogyan dekoráljam ki télre a házat?

Figyelt kérdés
Tudtok valami jó angyalformát?Hóembert?karácsonygát?valami különleges kéne mert ez lez életetm legjobb karácsonya....és nem csak alapdiszek kellenek.! ajánlhattok oldalakat is köszönööm

2013. okt. 19. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy hogy életed legjobb karácsonya? Külön élsz már a pároddal és azért? Vagy mert elköltöztél külön helyre és te fogod vendégül látni a népet?:) Ha ilyesmi van akkor megértelek, én is nagyon sokat készültem életem első olyan karácsonyára ahol én láttam vendégül a saját és párom családját.

Nekem még kis iskolás koromból maradtak meg ilyen sablonok amikből kivágtam dolgokat, régen valahol találtam egy olyan lyukasztót amivel hópelyheket lehetett lyukasztani papírból, csak nemtudom hogy megvan-e még. Na én azzal díszítettem fel ilyen kis faágakat arra tettem rá. A párom hozott rengeteg fenyőágat azokból csináltam koszorúkat vagy csak simán igényesen elhelyeztem azokat a párkányon, meg a régi munkahelyemet amikor bezárták és bementünk pakolni egy sporttáskányi díszt hoztam onnan haza mert ott ugye sokszor tartottak ilyen ünnepségeket más cégek is és rengeteg volt kéznél amiket elvihettünk ingyen. De a sötétítő függönyre is célszerű átfűzni ilyen gyöngysort meg ugye a párom egyszer hozott egy nagyon hosszú égősorrt, amit mondanom sem kell neki beteges mániája azzal feldíszíteni az egész házat kívül belül, és volt amikor a nappalinkba a függönykarnison voltak ilyen jégcsap szerű égősor ami kívül belül is látni lehetett, igaz hogy kültéri volt de nemtudta megoldani úgy hogy kívülre feltegye mert a frissen vakolt falat nem akarta összebarmolni. Meg ugye ott a műhó spré amivel ablakra fel lehet festeni mindenfélét én szoktam időnként sablonokat csinálni, tavaly is netről szedtem le egy csomót, bemaszkoltam az ablakunk egyik részét és ráfújtam és szép formák jöttek ki belőle, kár hogy már nincs meg a fénykép róla, de nagyon jól nézett ki, és vagy 5 hétig kibírta. A leszedése sem bonyolult csak bő mosószeres víz kell neki mosogató szer is jó, azzal átmosni majd alkoholos ablaktisztítóval leszedni a maradékot utána még egyszer áttörölni és ennyi. De ahhoz dekorálás előtt is azt kellene csinálni hogy lezsírtalanítani az egész ablakot alkholos ablaktisztítóval és ennyi, azt is azért hogy jobban megtapadjon.

2013. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,igen én fogom vendégül látni az egész családot.sok dolgom lesz 9en vannak
2013. okt. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!