Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni, hogy...

Honnan lehet megtudni, hogy hol van a hőhid?

Figyelt kérdés
Mindig folyik minden ablakunkon a víz. az ablakok 18 évesek hőszigeteltek elméletileg.Ha a szilikont az üvegen körbe kicseréltetem megszűnik a vizesedés?

2013. okt. 19. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ablakod van? Thermo üveg van benne?
2013. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
18 éves hőszigetelt. Ami még 95-ben ment.nem tudom hogy ez e a thermo...
2013. okt. 19. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Van egy belső szárny meg egy külső szárny, vagy ha nyitod az ablakot csak egy szárnyat nyitsz amiben dupla az üveg?
2013. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csak egy szárnyat nyitok.És a két üveg közöttkörben fém lemez van
2013. okt. 19. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez tuti thermo.

A szigetelést megnézheted, de nagy a valószínűsége, hogy azzal semmi gond. A lakásban nagy a páratartalom. Ha túl párás a levegő az lecsapódik a lakás hidegebb részein. Az ablak az ilyen.

Körül kell nézni mi csinálhat nagy párát nálatok.

2013. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha nem főzünk sem semmi olyat nem csinálunk,akkor is vizes.Szilikát ház szigetelve nincs .Betonfödémes.Cseréptetős
2013. okt. 19. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Elszívó a konyhai tűzhely felett, elszívó a fürdőszobába. Ezek sokat segítenek. Nekem a hálószobámból nyílik a saját fürdőszobám. A hálóban van egy páramérő mert páfrányokat tartok. Egyetlen zuhany 45-48%-ról 65% fölé emeli a páratartalmat a szobámban. Ha zuhany után mindenki befele szellőztet (fürdő ajtaja nyitva marad) és nem kifele (ablak) akkor az elég sok tud lenni.


Ezeket tudtam. Remélem segít.

2013. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elszívó van a tüzhelynél.A fürdő a nappalibol nyílik. Köszönök mindent.Természetesen mentek a zöldek. :)
2013. okt. 19. 18:59
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem az a 95-ben gyártott ablak, nem sokkal jobb a sima fánál, akkor inkább olyanok voltak. mivel az ablak hőszigetelése nem sok, az a hideg, ott folyik a pára.inkább a párát kellene megszűntetni párafüggő szellőzőkkel. keress egy harmatponti táblázatot, sokat segít. ha a szilikont kicseréled, ami jobban zár, mégtöbb pára marad bent.
2013. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen melegebbet kell csinálni. Ha meleg a levegő a szobában, akkor hiába amúgy hideg az ablaküveg felülete, annyira nem lesz az, hogy párásodjon.

Akkor csak a levegőben fog lebegni a pára. A páradús levegő meg egészségesebb is, mint a száraz.

Napi 4x5 perc szellőztetés sarkig kitárt ablakokkal, ajtóval elég kell, hogy legyen.

2013. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!