Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pesten melyik környéken...

Pesten melyik környéken érdemes lakást venni fiatalként, ami biztonságos?

Figyelt kérdés
Kb. fél év múlva tervezem, hogy fölköltözök Pestre. Az egyetemet most fejeztem be, munka miatt mennék föl. Mivel fiatal vagyok, jó lenne olyan hely, ami azért közel van szórakozási lehetőségekhez, nem esik annyira ki, de azért a biztonságosabb helyekhez tartozik. Köszönöm szépen annak, aki tud javasolni utcát környéket.
2013. okt. 28. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A Belváros alapvetően jó, csak hangos tud lenni, de a VIII.kerület körúton kivüli részét kerüld. A legjobb lenne tudni, hogy hol fogsz dolgozni, és annak közelében keress lakást.
2013. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatalként nem tudom, vennék-e lakást. Lehet, jobban jársz, ha bérled. Fiatal vagy, nem tudod még, merre visz az utad, és egy ingatlan csak hátráltat a szabad mozgásban. Ötven körül, amikor már megállapodtál, és előreláthatóan nincs már szükség mobilitásra, jó a saját otthon, ez tény, de addig talán nem kéne.
2013. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!