Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy szállító kontéer mennyire...

Egy szállító kontéer mennyire vízálló? Olcsó, gyors pincének kellene

Figyelt kérdés
Kicsi a telkünk,a kocsival nem tudok beállni rendesen.Annyi hely van ahol még elférne de nem akarom a gyerekek elöl elvenni az udvart,nekik is kell egy kis mozgástér.Ezért egy különálló pincére gondoltunk.Sajnos nem olcsó és a szigetelés miatt spórolni sem lehet egyébként bejön a víz.Leggyorsabb,legolcsóbb megoldás lenne ha egy 6 méterhosszú tengeri konténert ásnék le,de az mennyire lenne jó megoldás?

2013. okt. 30. 13:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Usában ha bunkernek jó,itt is jó lesz pincének.
2013. okt. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam.Van erről valami info neten? Nem nagyon tudok angolul,azt se tudom hogy keressem.Egyszerüen csak le kell ásni,nem kell szigetelni semmit?
2013. okt. 30. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szigetelésnél komolyabb gond a konténer szélessége (2352mm). A legtöbb autó 1800-2000mm széles, azaz ha beállsz, 30-50 centiméternél nem marad több helyed a ki- és beszálláshoz, ami hosszútávon elég zavaró lehet (főleg télen, amikor a minden alkalommal végigtörlöd a kocsi sáros oldalát a nadrágoddal/kabátoddal).
2013. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugy vagyok vele hogy valamit valamiért.Egy rendes pince horror áron van,és senki sem garantálja hogy. 5év mulva is száraz lesz(nálam ez verte ki a biztit).Az autót idén 2szer törték fel hiábN itt áll a ház elött
2013. okt. 30. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam eladó konténert 0,5 millió alatt, szóval nem biztos, hogy olcsóbb lesz a konténer mint a pince.
2013. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aprohirdetésekben ha jól emlékszem az aprógurun találtam 20 lábast azaz 6 méterest 249-ért.Beszéltem is az eladóval sima hadznàlt de jő állapotu.Ujjonan vagy felujitottan nagyon drágák az tény.Egyébként 40 lábas aza 12 méterest is láttam 375-ért
2013. okt. 30. 15:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Két utcával lejebb tőlünk van egy "vállakozó úr" akinek van bobcat-je.Azt mondta higy számla nélkül 100-120-ért kiássa és vissza is temeti,a konténer lerakásában is tud segiteni ha kell.Ezzel együtt is szerintem jól hangzik az egész,dupla ennyiből se tudnának ekkora rendes pincét csinálni
2013. okt. 30. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:

De jó, hogy sikerül és "olcsó" lesz.

Így jut keret a lejáró rámpa fűtésére, akkor sosem fog csúszni.

2013. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért fűtés...na azért olyan jól nem élek.Lerjáró betonból lesz,azt is sógorral csináljuk meg ő tőbbet ért az ilyenhez én a segédmunkás leszek :) Az ára is xsak yen gyorsmunka lesz,csak egy lámpa kell.Minden jól hangzik,csak az a bibi hogy senki sem tudja megmondani hogy mennyire jó a vizálló képessége.A konténeresek azt mondják hogy vizálló,de csak azt jelenti hogy az eső nem jön be.Nem szeretnék ugy járni hogy lerakjuk és az slján bejön a talajvíz.
2013. okt. 30. 17:15
 10/11 anonim válasza:

Nem akarlak elrontani a bulit, de a föld alatt szétfog az egész rohadni.

Aztán ebben is felfog jönni a talaj víz. Egy idő után meg annyira szétfog rohadni, hogy már kész életveszélyes lesz.

Egy év múlva már bemegy a talajvíz! Erre most merek komoly pénzben fogadni!


Egyébként nekem van 6db 40 lábas konténerem. Nem te kérdezted most egy nemrég kiirt kérdésnél, hogy mennyibe kerülnek ezek?

2013. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!