Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az emberek többsége Pesten...

Az emberek többsége Pesten hány négyzetméteres, hány (fél) szobás lakásban él?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a pesti oldal érdekelne, bár tudom, hogy ezt nagyon átlagolni nem lehet, mert nincs olyan, aki erről felmérést készített volna(?)... civilek számára pedig gondolom nincs ilyen hozzáférhető adat.


Ti és pesti ismerőseitek hány szobás és négyzetméteresben éltek?

Köszönöm a válaszaitokat, ha sokan válaszoltok, akkor lehet, hogy tényleg tudnánk még átlagolni is a végén... zöldkéz megy! :)



2013. okt. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

60 m2 - 1+2 fél szoba

Hozzá gardrób, étkező, konyha, folyosó, fürdő és külön mellékhelyiség.

2013. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én, pár évvel ezelőtt: 46 nm, 2 szoba

Tesómék most: 53 nm, 2 szoba

2013. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában 25 nm jut egy főre, de sokszor van, hogy idősek nem mennek el kicsibe, miután kirepültek a gyerekeik, így van, hogy 1 fő 120 vagy akár 200 nm-en marad.
2019. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok - nagyon koszonom a valaszokat. Durvan 5 ev elteltevel, oszinten szolva mar nem tudom miert tettem fel a kerdest, de ha esetleg valasz erkezik azt koszonom, olvasom es a zoldkezet is kuldom.
2019. jan. 14. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!