Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tisztitsam a szemuvegemet?

Hogyan tisztitsam a szemuvegemet?

Figyelt kérdés
Az a kis torlokendo amit adtak hozza a zsirt nem szedi le a lencserol, csak elkeni rajta.
2013. nov. 2. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
léteznek kicsi sprék is, ami leszedi a zsírt. de munkatársaim szappanos vízzel mossák munka közben kivétel nélkül.
2013. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én speciel vagy sima zsepivel (nem illatos vagy más franc),

vagy a nedvesség kedvéért (ha eltávolíthatatlanul maszatos) némi nyállal és zsepivel.

2013. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Törlőkendőből szerezz be még egyet. Az egyiket mosogatószeres vízzel használd, utána a másikkal töröld szárazra.
2013. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mosogató szer (Pur, Jar)balzsam mentes. Langyos folyóvíz, egy-két csepp mosogató a lencsére, a kezeddel felhabosítod, leöblíted, majd mikroszálas kendővel szárazra törlöd.
2013. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Papírzsepit nem szabad használni, mert a benne lévő fa összekarcolja a keményített lencsét is.

Nekem van pár régi, teljesen műszálmentes pólóm, azzal törlöm csak úgy szárazon. Egy hónapig is kibírják, utána felveszem őket valami itthoni munkához, akkor kimosódnak, ilyenkor előveszek egy másikat.

A nem hozzáférhető részeket meg időnként fogkefével csap alatt átkefélem, a látható szennyeződéseket eltávolítandó.

2013. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha vizzel tisztitjatok nem feltek hogy rozsdas lesz a szara tovenel ott az a kis hajlo resz, ahol a pici csavar is van? Nekem pont olyan a szemuvegem hogy szerintem oda befolyna a viz, nem tudom hogy lehetne azt onnan kitorolni vagy szaritani...
2013. nov. 4. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan szemüveget már 50 évvel ezelőtt sem csináltak, aminek bármilyen alkatrésze rozsdásodott volna.
2013. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Drotkefevel,smirglipapirral az biztos levisz minden piszkot.:)
2015. máj. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!