Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyukámat az...

Hogy győzzem meg anyukámat az új szobáról?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 12 éves vagyok. A szobám nagyon kicsi. A házunk 3 emeletes én a 2.-on vagyok, de a tetőtérben van egy szoba, amit most játszószobának nevezünk az öcsémmel, de csak csocsózni járunk fel. Így azt tökéletesen át lehetne alakítani hálószobává, csak az a baj, hogy anyukám nem engedi. Tudom,hogy drága dolog, de ezt kérném Karácsonyra.

2013. nov. 4. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy saját szobád, ne elégedetlenkedj!

Mégis mekkora az a nagyon kicsi szoba?

2013. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Először is: nem az volt a kérdésem, amire válaszoltál

Másodszor; nagyon kicsi, alig tudok eljutni az ágyamtól az ágyamig.

2013. nov. 4. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak az a gondja hogy a fűtését nem tudjátok úgy megoldani ahogyan jó lenne nektek plusz lehet ha eljönne a hidegebb idő akkor a tetőteret lezárnák. Vagy nem akarja hogy fent aludj vagy tudom is én.

Sajnos nem ismerem anyudat így csak pár ötlettel szolgálhatok. Szerintem próbálj meg beszélni vele hogy tényleg nagyon kicsi a szobád, meg hogy szeretnél már picit külön is lenni. Persze ha ez kivitelezhető anyagilag neki is mert ugye erre is gondolni kell hogy feltudj oda költözni akkor valahogy csak beadja majd a derekát.

2013. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.-teljesen igazad van! Van egy kis gond ia fűtéssel. Szerinted mennyibe kerülne megcsinálni a fűtést meg berendezni a szobát?
2013. nov. 4. 20:39
 5/7 kovpet ***** válasza:
Van fűtés azon a szinten? Mert ha nincs, akkor az nem "kis gond", hanem többszázezres beruházás kellene, plusz havi mondjuk plusz 20-30% fűtésköltség-növekedés. De pontosat nem lehet mondani a ház ismerete nélkül. De az biztos, hogy nem karácsonyi ajándék kategória, kivéve ha arab olajsejkek vagytok. :)
2013. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyunk arabok :D azért köszi a válaszokat, akkor kitalálok mást karácsonyra.
2013. nov. 5. 17:04
 7/7 Enikő $$ válasza:
Kezdj el könyörögni, is így kaptam saját szobát
2015. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!