Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az eladónak ki kell e cserélni...

Az eladónak ki kell e cserélni a gázpalackot, ha gyenge minőségű a gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan gáz palackot sikerült vennem, hogy a sütőben a melegszendvicsen a reszelt sajt jó fél óra alatt sem olvadt meg. A tűzhely jó, csak a gáz minőségével lehet baj.



2013. nov. 7. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Úgy tudom, nekik is csak szállítják a teli palackokat és elviszik az üreseket. Valószínűleg ha kicserélnék az is ugyanolyan lenne :S

Panaszt viszont tehetsz.

2013. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

panaszt tehetsz, de mérésekkel kellene bebizonyítani, a sajt lassú olvadása nem gyenge gázt jelent. lehet, hogy a sajt nem olyan amihez szoktál.

elvileg a palackos gáznak is megvan a kalóriája tól-ig érékben; ezt nem tudod méri otthon.

2013. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én több éve,hogy így jártam.

Azóta csak nyáron veszek palacko(ka)t. Nekem az 5 kitart a tavasz végéig.

2013. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül kicserélték. Azt mondták, hogy vissza küldik és a Primagáz bevizsgálja, és ha tényleg rossz, akkor vissza küldik az árát. Nekem ki kellett volna fizetni az újat, de a viszont eladóval megbeszéltük, ha vissza küldik a pénzt, akkor beviszem neki. Persze ez falu.
2013. nov. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!