Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MTD 46/40C szívató gumi miért...

Zámbó György kérdése:

MTD 46/40C szívató gumi miért engedi el az üzemanyagot?

Figyelt kérdés

Szép jó estét!

Szeretnék segítséget kérni abban,h van egy MTD 46/40-es gépem. Tavalyi szezon után , idén ismét dolgoznom kell vele. Jó pár éve megvan és eddig nagy gond nem volt vele. Egy alkalommal észre vettem,h nem akar alapjárat sehogyan sem lenni. Mire kiderült igen csak elöregedtek a gumi tömítések a karbiban.Ma kicseréltem mindent (rá is fért,elernyedtek) és most jó. Csak az nem tetszik,hogy a szívató gumiból eltűnik az anyag egy idő után.

Ez mitől lehetséges?

Most lehet hülyét írok,de tulajdonképpen mi szerepe van? megosztom veletek miért is kérdezem. A fent írt jelenség,h "eltűnik" az anyag, akkor észrevehető mikor a tankba menő ága már nem ér bele az üzemanyagba.

Jól sejtem,h az a szerepe,h a felesleget nyomja vissza?

Ja igen ami fontosnak tartok még,h 2-3 pumpálásra felkeményedik.

Köszönöm a segítségeteket, egyben elnézést kérek akit zavar és kineveti.

Tisztelettel


2013. nov. 14. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!