Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jogom van-e kifizetni szolgált...

Jogom van-e kifizetni szolgáltatólemondásnál a díjhátralékot kp-ben, az ügyfélszolgálaton?

Figyelt kérdés
Bővebben: azok közé tartozom, akik már jártak pórul önnön hiábjukon kívül pénzügyi adminisztráció miatt, ezért szeretném átgondolni, hogy is kéne csinálni. Szeretném lemondani a netet, melyet csop. beszedéssel fizetek. De még véletlenül sem szeretném, hogy a szolgáltató valamit megint elszórakozzon, s tévesen vonjon le, mert azt a pénzt csak sok utánajárással kapom vissza, ha egyeltalán. Így lemondásnál egyszersmind zároltatom a vonatkozó csop. beszedést. Úgy tudom, ilyenkor automatikusan, ha nem tudják leemelni a pénzt az utolsó hónapra, csekket küldenek ki (vagy ezt jeleznem kell az ügyfélszolgálaton)? Olyan is volt azonban már, hogy a csekket is több hónapos késéssel kézbesítették, s mivel én elutazom hosszabb időre, nincs kedvem arra hazajönni, hogy késedelmivel tartozom, stb. A legegyszerűbb lenne rendezni készpénzben a dolgot, lemondásnál az ügyfélszolgáalton. Kötelezhetem-e erre őket, vagy ez opcionális vagy marad a csekkes megoldás?
2009. nov. 19. 05:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha személyesen mondasz le egy szolgáltatást,akkor ott helyben kötelesek kiállítani a tisztázó számlát,ami alapján kiegyenlítheted a díjat.Fontos,hogy nézesd meg velük,van -e korábbi időszakról,valamilyen elmaradás,akár 20 forint is,mert annak a késedelmi kamata egy év után már lehet 300 Ft is.És akkor vidd magaddal az Ügyfélszolgálatra a modemet is hiánytalan állapotban,nehogy azt is kiszámlázzák neked!
2009. nov. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bemész a bankodba és letiltod a csop. beszedési megbízást. ennyi.
2009. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!