Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fajta kötötüvel tudok...

Milyen fajta kötötüvel tudok megkötni egy sálat? Kezdö vagyok!

Figyelt kérdés
elszeretnék kezdeni kötni! de fogalmam sincs milyen tüt vegyek egy sál megkötéséhez! szeretném ha valaki segitene!

2013. nov. 21. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bármilyen tűt vehetsz, egyeneset vagy körkötőtűt is, a lényeg, hogy a mérete a fonal vastagságához igazodjon.

2013. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
le vannak irva h milyen tü vastagság való a fonal vastagságához?
2013. nov. 21. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A fonalakra rá van írva, mit javasolnak hozzá. :)
2013. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor milyen tüt vegyek ha szeretnék egy sálat kötni? :)
2013. nov. 21. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondtam már, mindegy, a lényeg, hogy olyan legyen, amit a fonaladhoz ajánlanak. Az, hogy a tű egyenes vagy nem, teljesen mindegy, amelyikkel könnyebben bánsz, azt vedd meg. Választasz fonalat, arra rá van írva, milyen vastag tű, olyant kérsz hozzá.
2013. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amint az előzőek mondták, a fonal papírján rajta lesz a kötőtű méretajánlása. De szerintem egy 3,5-es az ltalában elég szokott lenni normál fonal mellett.
2013. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!