Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szövetkabátba égett minta...

Szövetkabátba égett minta hogy szedhető ki?

Figyelt kérdés
A kabátom vizes volt,itthon rátettem a gázkonvektorra,feljebb vettem a fokot (2-3 közé) és pár percen belül égő szagot éreztem..levettem a konvektorrol a kabátot és forró, lyukacsos kis nyomok keletkeztek rajta. Ezt valahogy kilehet javítani?? Ez nagyon fontos lenne nekem..

2013. nov. 21. 22:20
 1/6 anonim válasza:

Elsősorban ollóval.- Na jó, csak vicc volt, bár tudom te nem annyira nevetsz most ezen... :D

Másodsorban pedig szerintem egy ügyes varrónő megoldja foltozással. Ma már például még divatos is a könyöknél lévő folt. Hol lett rajta a hiba?

2013. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bal zsebénél...:(
2013. nov. 22. 06:24
 3/6 anonim válasza:
Lehet, hogy talál a varrónő teljesen hasonló anyagot és rendbehozza szépen.
2013. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, olló az egyetlen megoldás...

Még ha csak kis felületen égett, akkor lehet venni rávarrható matricákat, de ha jól értem, nagyobb felületen történt a dolog, sajnos akkor vége.

2013. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen rávarrható matricám, még iskolás koromban ellökött valaki hátulról, nekiestem a pad sarkának, lett egy szakadás, és a lyukat kellett eltakarni.
2013. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami jó hír..de köszönöm szépen a válaszokat! :/
2013. nov. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!