Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nincs áram minden...

Miért nincs áram minden szobában, ha eddig volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátomnál aludtam és mire ma reggel hazajöttem az albérletbe, nem volt mindenhol áram. Nem csapódott le a biztosíték, azt megnéztem. Az egyik szobában se a lámpa nem ég, se a hosszabbító nem használható; a másik szobában noha van fény, de a töltőket nem tudom használni egyik konnektorban sem. A konyhában, fürdőszobában, közlekedőben mindenhol van áram. Nem értem, mi történt, mit tudnék csinálni?


Köszönöm előre is, ha tud valaki segíteni!


2013. nov. 26. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy tűnik 3 fázis van a lakásba és hiányzik egy.

Nézd meg pontosan hogy minden megszakító fel van e kapcsolva és az óránál is hogy minden rendbe van e(a 3 fázisú órán ha világít egy kis piros led akkor szolgáltatói oldalon hiányzik egy fázis őket kell hívni).

Ha ez nem segít akkor kell egy szerelő aki átnézi a kötéseket,megszakítókat hol a hiba mert az is lehet hogy egy adott áramkör elszállt egy nagyobb terheléstől.

(vill.szer)

2013. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rezsicsokkentes :)
2013. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!