Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bögrére saját...

Hogyan lehet bögrére saját készítésű matricát rakni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy lehet rendelni olyat, amin fénykép van, s ebből gondoltam, hogy talán itthon is lehet csinálni. Szerintetek? hogyan?
2009. nov. 22. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Speciális fóliára kell kinyomtatni (speciális festékkel) amit a bögre oldalára fel kell szorítani, a fóliáról a festék réteg a hőtől átég a kerámiára, de ugyanolyan fényes marad mint a kerámia.

Speciális gépek kellenek hozzá, (nyomtatás ráégetés stb.) Amit nekem csináltak az 1500Ft volt a bögrével együtt.

2009. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagyis itthon nem lehet ilyet csinálni:) És te hol csináltattad? Interneten rendelted? Mert én neten láttam pár helyet ahol nyomtatnak fényképet, csak azzal az a baj, hogy én nem csak egy fényképet szeretnék az egyik oldaára, hanem végig körbe fényképet, akár szöveget is. Ilyet hol lehet csináltatni?
2009. nov. 22. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!