Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi vizet fogyaszt és...

Mennyi vizet fogyaszt és fizet egy átlagos család (pl 2 felnőtt,2 gyerkőc)?

Figyelt kérdés
Mi még csak ketten élünk meg egy kutyu, de most kb 6-7 m3 víz fogy egy hóban és ez már majdnem 5000 Ft. Én sokkalom, pedig nem is főzök minden nap és szerintem a fürdőzést sem visszük túlzásba (Lehet elfolyik valahol...nem értem..)
2008. júl. 12. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
mi ketten lakunk egy 40m2-es lakásban és havonta 4-5 m2-t simán elhasználunk, szerintem a 6-7 m2 reális, főleg, ha gyerkőc van és sokat kell mosni
2008. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"főleg, ha gyerkőc van és sokat kell mosni" azért írta, hogy csak ketten vannak... XD
2008. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk két felnőtt, két gyerek, mosogatógép, mosógép. Havi 25 köbméter fogy. Anyámnál (60+ éves) havi 5 köbméter.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__31243-..

2008. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi 25köbméter?Mi 6 an lakunk :2 felnött,4gyerek,és havi 12köbmétert fogyasztunk pedig mindenap mosok több adagot is,mert családi házban lakunk.
2008. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig volt óracsere is, csőtörés sincs, kertet se nagyon locsolunk, a medence egy töltéssel, megy egész nyáron! Viszont pancsolunk rendesen! A mosógép is megy naponta vagy két adaggal!

25 köbméter, ha mondom!


Csak az vigasztal, hogy amikor a belvárosban, mérő nélküli lakásban laktunk, akkor is kellett 20 köbmétert fizetni + lakásonként 5 köbmétert mindenkinek az udvari csap miatt! Ott legalább tudtam, hogy azt kell nekünk kifizetni, amit a mérővel rendelkezők ellopnak!

2008. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer valahol azt olvastam, hogy 250 liter/fő/nap az még átlagos fogyasztás!
2008. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biztos jó az órád?Csak azért mert amikor a mienk rossz volt (akkor még panelba laktunk)szóval ugy vettem észre hogy az óra a wc mellett volt és állt a viz mögötte ,ott bent a lukban.Meg akkor elment 18 köbméter nekünk is egy hónap alatt.
2008. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!