Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljunk idén karácsonyk...

Mit csináljunk idén karácsonykor? Elváltak a szüleim, nővérem, anyum, mamám, papám lesz itt nálunk. (többit lent írom)

Figyelt kérdés

Szóval...milyen jó kis feladatokat tudnék kitalálni amivel feldobnám kicsit a család légkörét? Én 13 éves vagyok..Nővérem 16...

Valami feladatokra gondoltam..legutoljára 9 évesen csináltam valami ilyesmit..azt hiszem keresztrejtvényt álltottam össze. De nem ilyenre gondolok most..a társastól kíméljetek meg. Olyan kéne amibe a papám is részt venne...tudna segíteni.. De a keresztrejtvény ötleetek jöhetnek! Vagy valami hasonló..vagy valami zenés cucc is jöhetne..stb. Kérlek adjatok valami ötletet..nem tudok mit kitalálni...egyfolytában feszült vagy nem tudok ilyenen gondolkozni:(



2013. dec. 11. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg az a feltétel van hogy ne kelljen hozzá pénz...de akkor már az is a kérdés része, hogy mamám, papám és anyuknak mit tudnánk venni karácsonyra közösen a nővéremmel? Max 2-3ezer forintig..Bor stb nem a legjobb ötlet mert nem isznak.
2013. dec. 11. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy 13 éves lány, aki "családban" gondolkodik:) Millió programot lehet kitalálni: römi, kártyázás, scrable, barkochba, karaoke és egyéb társas játékok. Apudnak ajándék például pénztárca, svájci bicska, nyakkendő, nadrágszíj. Anyudnak valami parfüm, könyv. Mindenképpen olyan dolgot vegyél, amit biztos használni is fognak. Sok sikert:)
2013. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát őő izé fiú vagyok :)
2013. dec. 11. 16:03
 4/6 A kérdező kommentje:

Apum nem él velünk több mint fél éve..:/

De valami olcsó kéne tehát olyan mint pl egy üveg bor..amit közösen tudnak ,,használni'' vagy nem tudom hogy írjam le.. vagy valami közös emlék..De ne legyen túl drága így is nagyon nehezen jutottam ennyike pénzhez.:(

2013. dec. 11. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit vegyél ? Talán semmit sem kellene,mert mindenkinek ajándék az sokba kerűlne .Egy nap puszi mindenkinek ,és egy ölelés .A szeretetnél nagyobb ajándék öröm nincsen .
2013. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

<3

olyan édes vagy! :)

<3

2015. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!