Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit dolgozzak hogy eltudjak...

Pippe02 kérdése:

Mit dolgozzak hogy eltudjak tartani egy családot meleg othonnal?

Figyelt kérdés

Jóval az elején vagy mindennek, érettségi előtt állok. Ki akarok nézni 1 dolgot, amit szívesen csinálok, de biztos szeretnék lenni abban hogy jó helyem lesz és pénzem lesz. Vannak ötleteim de tulajdonképpen minden tud érdekelni.

A jövőre tekintek és a kívánságom egy szerető feleség 2-3 gyerek és a belső nyugalom, amikor hazamegyek ott lesz/lesznek és boldog leszek. Mit tegyek, és miért aggódok én már ezen ilyenkor?


2013. dec. 16. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Parlamenti képviselő.
2013. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kovpet ***** válasza:
0%
Ilyen helyesírással (és fogalmazással) érettségi előtt állsz? Hány évvel előtte? :) Mert ha alsós vagy, akkor nem szóltam.
2013. dec. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó, bocsáss meg gyorsan irtam. (otthon)
2013. dec. 16. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
attól függ mi érdekel téged. pl: egy jó PLC programozó/mérnök jól tud keresni, sok helyre tud bedolgozni. vannak hiány szakmák, de ez is helyenként eltérőek
2013. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gépészmérnök, gyógyszeripari mérnök, nőgyógyász, plasztikai sebész.

Aztán lehetsz vmi fontos médiaszemélyiség is, csak ugye ez némileg bizonytalanabb, mint egy gépészmérnöki állás a Mercedes-nél.

2013. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:

Nem bántásból írtam, de minden második mondatodban van egy-két hiba. Először az alapokat tanuld meg, utána specializálódj valamire. Azt tanuld meg rendesen és szerezz gyakorlatot benne. Utána meg tudsz élni Magyarországon is rendesen. Igaz, némileg alacsonyabb színvonalon, mint egy nyugati országban, de azért vállalható életminőség mellett.

Mondjuk ha úgy érted, hogy el akarsz tartani 5 embert egy fizetésből, akkor már nehezebb. Az sem lehetetlen, de akkor már speciális tudás kell vagy igen sok munka.


Meg persze (sajnos) az sem mindegy, hogy az ország melyik részéről beszélünk.

2013. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kelet
2013. dec. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!