Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeged-Móraváros! Milyen...

Szeged-Móraváros! Milyen környék? Főleg a Szivárvány-Szél utcától "feljebb" lévő terület érdekel!

Figyelt kérdés
Tudom hogy Móravárosban sok a cigány, de ha jól tudom akkor csak a Cserepes soron laknak. Néhány éve volt egy nagyobb betörés sorozat a Vadaspark lakóparkban, szóval arra a részére nem szívesen költöznénk. Viszont a Szivárvány, Szél, Felhő, Kormányos, Veresács és Hajnal utcákban sok szép megfizethető és viszonylag újszerű lakást árulnak.
2013. dec. 23. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azért megfizethetők, mert már az a rész is fertőzött!

A Veresács utca meg nagyon forgalmas, zajos, nem ajánlom!

2013. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ! Rókusról, a rókusi lakóparkból egyébként mit gondolsz? Az jobb ilyen szempontból? Esetleg a Bakay Nándor utca és a Kossuth Lajos sgt. közötti rész?
2013. dec. 24. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rókusi lakópark nem rossz megoldás, de a Hunyadi tér, Hétvezér u., Zákány u. és mellékutcái kerülendő!
2013. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megint a választ! Igen, hallottam már a Hunyadi térről és a Hétvezér utca végén lévő házról. Igazából ha jól gondolom, akkor a legtöbb régi romos házban cigányok laknak.. Azoktól messzebb érdemes költözni.
2013. dec. 24. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a Cserepesen laknak!

A lakóparki betörők sem Cserepes soriak voltak.

Attól függetlenül egymást is útáló frankhitelesek gyülekezetének tartjuk a lakóparkiak nagy részét.

Én a Szél utca végén lakom,az erdőnél.

A Veresács eleje(Nemestakács sarok) igen veszélyes,a Kolozsvári téri IKV-s ház környéke is. Kormányosba se sétálj éjjel egyedül.

A közlekedés nem rossz,az önkormányzati képviselő semmit sem ér.Volt városőrség is(de minek?)már az sincs.

2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En nemreg adtam el a zakany utcai lakasom, 4 evig laktam ott. Ejjel is lehetett maszkalni, este a romak is aludtak. Atrocitas sosem ert. Ketto csalad lakik ott, jol oltozottek. A kossuth lajoson, a terez utca fele a villamosmegallonal sok lepusztult roma lakik. A moravaros felemtos, nyaron menj veresacs fele es meglatod, minden harmadik kapualjban keselos romacsalad lakik. En vegigjartam az egesz varost, evekig ketestem lakast, tolem lehet kerdezni nyigodtan. Meg baratnom ingatlanos, tudja melyik a jo utca, kornyek.
2014. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!