Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 20 soros bakancsba elég lesz...

20 soros bakancsba elég lesz 3méter 60cm-es fűző? Mekkora kellene bele?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 15:21
 1/4 szokratesz ***** válasza:
5%

szerintem 3 méter 58 cm-es is elég bőven.

Remélem a kis popsidat már egyedül törlöd, ha már egy ilyen komoly gond problémát okoz.

2014. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, ha nem tudsz értelmes választ adni, kérlek kímélj meg.

Nem láthatsz a szavak mögé, nem tudod miért kérdezem, és hogy mennyire fontos. Ha megkérdeztem, bizonyára fontos, de a 'holmi senkiháziak' ezt nem méltatják tiszteletre, az ilyen emberekben szemernyi tisztelet sincs.

Ha nem tudsz válaszolni, akkor megkímélheted az emberiséget az alpáirságodtól.

Köszönöm, több ember nevében is.

2014. jan. 2. 17:07
 3/4 szokratesz ***** válasza:
0%

Nos ez tényleg nagyon bonyolult összetett kérdés volt. Elismerem nem is értem még most sem, sőt az MTA több tagja sem értheti, mert erre nem készültek fel.


Egyébként fogsz egy madzagot, cérnát, damilt, vagy bármit ami hosszú, egyenes és hajlékony. Majd befűzöd és megméred. Kb. ennyi a megoldás, azt hiszem ennyit már öt éves koromban is felértem ésszel. De még mindig kérhetsz telefonos segítséget, esetleg meg is felezheted.

És rendesen kösd be mert elesel.

2014. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha beszélsz angolul, akkor ez az oldal segíthet: [link]
2014. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!