Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! Hasmenés miatt átázott...

SOS! Hasmenés miatt átázott az ágymatrac-kidobni nem szeretném, hogyan lehet fertőtleníteni?

Figyelt kérdés

szivacs-kókusz-szivacs fajta, lukacsos


Flóraszeptet próbáltam, de félek hogy belül olyan maradt, a rétegek ugye nem szétszedhetők


2009. nov. 28. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
komolyan kérdeztem, hogy kakás-e !!! olyan?
2009. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem kéne oltani a kérdezőt. Elmondanám hogy kb fél éve olyan beteg voltam hogy a záróizmaim teljesen elengedték magukat és az éjszaka közepén arra ébredtem hogy folyik belőlem a fo$ zokogva keltem fel hogy hogy lehet ember ennyire kiszolgáltatott meg szerencsétlen :( az éjszaka közepén domestossal súroltam az ágyat.

De az nem matracos volt, simán kijött belőle (igaz, azóta lecseréltem az ágyat) viszont ebből a matracból, kérdező, az életben nem fog kijönni :(

2009. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha tényleg komolyan kérded, akkor a matracra barna víz állag jutott, a többi a nadrágban/lepedőn/matracvédőn maradt.
2009. nov. 28. 21:30
 14/16 A kérdező kommentje:
Szóval mivel nem evett semmit és több réteg "szűrt" ezért gondoltam a gőzölős vasalóra, hogy a bacikat kiirtsa.
2009. nov. 28. 21:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha tudsz valahonnan kölcsönkérni, vagy bérelni szőnyegtisztító gépet (az állítólag vissza is szívja a vizet), vagy nagynyomású gőzmosót (azokban van olyan is, ami forróvizet csinál), akkor abba ecetes vizet teszel (az ecet fertőtlenít), és azzal "porszívózod", gőzölöd át. Hőlégfúvóval megszáríthatod (az olyan, mint egy nagyon erős hajszárító, azzal szokták a műanyag csöveket olvasztani) csak vigyázz, meg ne égesd a matracot vele.

Ha várható, hogy máskor is lesz ilyen "baleset", használjatok gumilepedőt. Az egyik rokonomat fél évig pelenkázni kellett halála előtt (otthon), és neki is gumilepedőt használtunk. Jobbulást a férjednek!

2009. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi már sokkal jobban van, amúgy nem szokott beteg lenni, ez egyedi eset.
2009. nov. 29. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!