Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy fiatal lány hova költözön...

Egy fiatal lány hova költözön Budapesten belül? Hol keresen magának állást hogy eltudja magát tartani? Hol tud lakni? Milyen lehetőségei vannak?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat. És nem erotikus munkára gondoltam!!
2014. jan. 2. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy valami nyűzsgő helyet, ami azért biztonságos.

Bele kell vágnom az ismeretlenbe, de nem igazán ismerem Pestet.

2014. jan. 2. 16:28
 2/6 anonim ***** válasza:
ez hogy jön a szépség és divathoz?
2014. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

*költözzön *keressen *el tudja *nyüzsgő

Előbb tanulj meg írni.

2014. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy mint más keress olyan munkahelyet BP. környékén ami biztosít munkásszállást . Onnan bevisznek céges busszal jó esetben dolgozni. Aztán ha kicsit összeszedted magad anyagilag már lehet nézelődni ha kell más munka és esetleg albérlet után. Én egy gyárban dolgozom és nálunk így szokták csinálni sokan akik esetleg távolabbról jönnek szerencsét próbálni. Van aki amit csak tud félretesz a fizuból. A szállóért ha jól tudom 2000-ret vonnak havonta.
2014. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress munkát. Ha megvan, a munkahelyedhez közel keress albérletet.

A szabadidődet úgy is ott töltöd, ahol akarod. Viszont nem mindegy, mennyit ingázol naponta a munkába és haza.

2014. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!