Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol vehetnék olyan zuhanycsöve...

Hol vehetnék olyan zuhanycsövet, ami nem megy tönkre 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Lecseréltem a jó öreg kb. 20 éves zuhanycsövemet, nem volt vele semmi probléma, csak falitartót nem kaptam már hozzá, ezért kellett új cső, de ezek a vackok meg havi szinten szétmennek. Az OBI-ban szoktam venni, 3 év garanciát adnak rá és szó nélkül ki is cserélik, de már cikinek érzem havi szinten visszavinni a zuhanycsöveket. Ugyan erőteljesen igénybe van véve nálam a zuhanycső, mivel úgy tusolok, hogy a zuhanyrózsát tartom magamhoz, tehát nem a falon van egy helyben, hanem mozgatva van és hajlik a cső, de akkor sem gondolom, hogy 1 hónap után ki kellene jönni a cső végének a hollanderből.


Igazából 3 kritériumom van a csőre vonatkozóan:

- legalább 2 méter hosszú legyen,

- műanyag vagy gumi legyen a cső, mivel az a barázdált fémbevonatos cső méghamarabb széttörik (volt olyan is, kb. 2 napot bírt),

- tartós legyen, tehát bírja a strapát.


Hol kaphatnék ilyet?



2014. jan. 4. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ha ritkán is, de az OBIban veszek zuhanycsövet, odamegyek, kb. egyet kiválasztok, nem is tudom mi alapján (csö-cső), aztán használom abszolut szokványosan úgy 5 évig, aztán veszek másikat.

Javaslom, ne válogass, be fog jönni...

2014. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Minőség..minőség..hidd el, ha drágát veszel az nem fog szétmenni hamar..de nem tudhatjuk mit művelsz azzal a fém csővel, ami 2 napig bírta..:D
2014. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne barkácsáruházba járj,hanem szakboltba! Ott keress erősített(vandálbiztos a neve)csövet. Olcsóbb panziókba is ezeket teszik.
2014. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Érdekesen hastnálhatod.

Nem biztos, hogy javasolnám a "bombabiztos" kivitelű csövet, mert még a végén kiszaggatod a csaptelepet a falból, ahogy "elnézem" a normál zuhanycső fogyasztásodat.

Mondjuk a zuhanycső már kibírná..

Na akkor aztán lenne sivalkodás, pucéran rohangálás.

2014. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne a legolcsóbbat vedd, mert az kevésbé jó minőségű.
2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az én zuhanycsőhasználatommal van a gond, hanem a kínai gagyi vackokkal. Érdekes, a több mint 20 éves magyar gyártmányú zuhanycső a mai napig megvan és tökéletesen működik (most is az van fenn), csak ehhez nem kapok falitartót, mivel pár milliméterrel szélesebb a hollanderje, mint ami a falitartóba belemegy, a régebbi tartó pedig eltört :(


Egyébként úgy döntöttem, rendelni fogok egy ilyet:

[link]

2014. jan. 4. 22:29
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Van néhány fürdőszoba nálunk,

de már nem is tudom, hogy hány éve lettek cserélve a gégecsövek.


Valami őrült dolgokat művelhetsz te abban a fürdőszobában...

2014. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nálunk is mindig szétmegy a fém, most fogok venni egy pvc csövet, hátha az tovább bírja majd.
2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fanyar válasza:
48%

Éppen most faragtak rá a 2 méteresre

Nem jó a hollanderje

Mondjál le a 2 méteresről vegyél 150 cm -eset klasszikusat

Kézben tartva is kibír 4-5 évet

[link]

2014. nov. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fanyar válasza:
100%

Inox jó név volt mindég ez 2 méteres:

[link]

2014. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!