Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan céget aki...

Ajánlanátok olyan céget aki megbízható lakásriasztó rendszereket árul?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ami egyszerű és magam is tudom telepíteni. És persze olcsó legyen. Ha egy egér elszalad még ne riasszon. Tudom az igények nagyok de nincs 100 ezrem erre és nem tudom a vezeték nélküli riasztók úgy 50 ezer környékén , mennyire jók. Lehetőleg ne oldalakat linkeljetek olyat én is találok inkább saját tapasztalat érdekelne.
2014. jan. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ajánlanátok olyan céget aki megbízható lakásriasztó rendszereket árul?"


Persze várost nem írtál, így bízva a hagyományokban biztos budapesti vagy! Amelyik cég telepíti is az általuk árult termékeket és szervizháttérrel is rendelkezik az jó!


"Lehetőleg olyat ami egyszerű és magam is tudom telepíteni."


Bármelyiket tudod telepíteni, hiszen adnak hozzá leírást, bár némi gyakorlat nem árt hozzá, vagy sok türelem, mire rájössz mi mit jelent.


"És persze olcsó legyen."


Hát ez ugye relatív.


"Ha egy egér elszalad még ne riasszon."


Ez nagyban múlik a telepítésen és a beállításokon.


"Tudom az igények nagyok de nincs 100 ezrem erre és nem tudom a vezeték nélküli riasztók úgy 50 ezer környékén , mennyire jók."


Ez pl. jól működő kis rendszer:

[link]


"Lehetőleg ne oldalakat linkeljetek olyat én is találok inkább saját tapasztalat érdekelne."


Pedig linkelek:

[link]

2014. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam hol lakom mert ki merek mozdulni a lakóhelyemtől viszonyított akár több száz kilóméteres körzetbe is. De lehet hogy falusi bunkó vagyok azért. De az is lehet azért nem írtam mert nincs jelentősége beülök a kocsiba és elmegyek oda ahova kell.
2014. jan. 5. 09:44
 3/3 A kérdező kommentje:
És kösz
2014. jan. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!