Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a hosszabbítóra...

Mit tegyek, ha a hosszabbítóra borítottam vizet? Hűtő miatt lenne fontos?

Figyelt kérdés

Most reggel kiborítottam egy fél pohár vizet, és a földön lévő hosszabbítóra ment rá. 3 db dugalj van a hosszabbítón, csak 1-et használok. A hűtő van bedugva abba.


Most reggel kihúztam a hűtőét a dugaljból, szerintem az nem lett vizes de a másik két dugalj az igen a hosszabbítón...


mennyi idő amíg kiszárad? Sok romlandó cucc van a hűtőben ezért kérdem. Így meg nem merem visszadugni... mit tegyek? A hűtő kábele nem ér el a konnektorig, azért használok hosszabbítót.


2014. jan. 5. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Be volt dugva a hosszabbító, amikor ráöntötted a vizet? Ha igen, akkor nyilván nem okozott zárlatot, maradhat bedugva, csak ne érj hozzá délig a vizes részhez.

Ha bizonytalan vagy, akkor fejjel lefelé ütögesd a földhöz a hosszabbítót, hogy az esetleges víz kijöjjön, aztán tedd a radiátorra, vagy ha mással fűtesz, a közelébe, hogy megszáradjon. Mikor megy a fűtés, egy óra alatt kiszárad annyira, hogy ne legyen gond.

Esetleg ha tévének van hosszabbítója, akkor használd azt pár órára.

2014. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy hajszárító csodákra képes!
2014. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kellően átgondolt megoldás, ha vizes helyiségben a hosszabbító az aljzaton fut végig, fel kellett volna erősíteni a falra !!
2014. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szilveszterkor történt ugyanez, kb. 10-12 órán keresztül fejre állítva oldalra billentve hagytuk száradni, utána gond nélkül vissza lehetett dugni. Persze úgy, hogy először a hűtőt dugtam be a hosszabbítóba, és csak utána a hosszabbító másik végét a konnektorba!

Ennyi idő alatt nem melegedett át a hűtő és a benne lévő ételeknek semmi baja nem lett. Persze nem is nagyon nyitogattuk :)

2014. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!