Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudok szomszédot idegesítő...

Hol tudok szomszédot idegesítő effekteket letölteni? Pl. Ajtónyikorgás, bútor tologatás.

Figyelt kérdés
Már végső megoldásként, csak ez jutott az eszembe.
2009. nov. 29. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltam! Akinek kell:


[link]

2009. nov. 29. 18:30
 2/9 anonim válasza:
53%
Miért is akarod a szomszédod idegesíteni? xD
2009. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Ő idegesít téged...

Te meg "vissza idegesíted"...

Ő meg erre rátesz egy lapáttal...

Te meg még durvábban folytatod...

Lehet ezt fokozni :

- ő bekeni kutyaszarral a kilincsed...

- te kiszúrod az autója gumijait...

- ő felpofozza a kisfiadat...

- te elgáncsolod a feleségét...

- ő ráhugyozik a lábtörlődre

- te kifeszegeted a postaládáját...

- ő beragassza a záradat...

- te festékszóróval lefújod az ajtaját...

- ő benzint önt az ajtód elé és meggyújtja

- te kézigránátot dobsz be az ablakán...


Nem gondolod, hogy ez elég primitív dolog???


Ha valami problémád van a szomszédoddal, menj át hozzá és szólj neki udvariasan, kulturáltan (nem az őserdőben élünk, megtanultunk kommunikálni!).


Ha meg ilyen sz*ar házban laksz, hogy még az ajtónyikorgás is áthallatszik, akkor költözz el onnan vagy szigeteltesd a lakásod, mert akkor bármelyik szomszédtól bármi át fog hallatszani! (Szerintem a te zajaid is áthallatszanak a szomszédokhoz, csak ők még nem szóltak neked.)

2009. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

igenis vannak sutyerák szomszédok, akiknek sem a kérés, sem a beszélgetés nem használ.

én elköltöztem, mert több volt a suttyó mint a normális ember, egy fecske meg nem csinál nyarat.

főleg az idióta tinik b-szták fel az agyam hajnal kettőkor a xar zenéikkel, és a bulijaikkal.

én csak azt kívánom az ilyeneknek, hogy dolgozzanak 12órába minden nap, és lakjanak legalább olyan xar házban, mint amilyenben most...

2009. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a kommunikáción túl vagyunk, de mint a falra hányt borsó, nem ért semmit. Addig nem volt baj, amíg annyit dolgoztam, hogy csak aludni jártam haza, de most itthon vagyok a babánkkal és már meg őrülök a szomszédtól.

Költözni meg azért nem akarok, mert most nincs annyi felesleges pénzünk (+1M Ft), hogy egy másik lakást így rendbe hozzunk, mint a mostanit, vagy kérjek kártérítést a szomszédtól, amiből el tudunk költözni? :)

2009. nov. 29. 19:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2., talán Te is épp egy ilyen idegesítő szomszéd vagy? A hozzászólásodból erre lehet következtetni. Egyébként Te mit tennél az én helyembem? Mit mondanál nekik az én helyemben, ami használna is, vagy hova fordulnál segítségért?
2009. nov. 29. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

en is letoltottem, koszi a linket


neked bejott a dolog? idegesek lettek?

2009. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még nem használtam, még próbálok velük egyezkedni, de ami késik, nem múlik. Nem fogom tűrni, az biztos, ha ők úgy, akkor én így.
2009. nov. 30. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

venni kell 5.1-es cuccot, rákötni a hifire, vagy a lejátszóra, aztán kakaó! :)

te meg szépen lemész sétálni, bevásárolni :)


a kedves másodiknak pedig csak annyit mondanék, hogy vannak olyan emberek akik simán megérdemelnek még ennél csúnyább dolgokat is.

2009. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!