Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hany kobmeter hideg illetve...

Hany kobmeter hideg illetve meleg vizet hasznaltok el havonta es hanyan?

Figyelt kérdés
1 eves baba + szulok melegvizbol 5 kobmeter fogy. gyanitom hogy megment a vizorank (vagy most indult be?!), mert eddig is kb ugyanennyit hasznaltunk, de ora szerint akkor csak 3 kobmeter volt.
2009. nov. 30. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb 3m3 hárman.
2009. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2havonta fizetünk vizszámlát. 4m3-t ketten:)
2009. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak egy vízóránk van, ami a hidegvizet méri. 3-an kb. 5-6m3-t használunk havonta.
2009. dec. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy csináljátok. Nekünk 24 m3 fogy el havonta 3 személyre. Zuhanyzások/fürdések (reggel+este), mosás, mosogatás. Tényleg kíváncsi lennék a vízhasználati szokásaira azoknak, akik havi 4-5 köbméterrel megússzák.
2009. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Naponta egyszer zuhanyzunk. Mosni hetente egyszer, néha kétszer szoktunk. Mosogatni muszáj.

Nyáron ha öntözni kell, vagy kocsit mosni, akkor kicsit több fogy, de 10 fölött nem nagyon szokott.

2009. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és a wc-tartály stop-gombos. Ezen is sok múlik. Kis dolog után így nem kell lezubogtatni 3-6-9l vizet, csak mondjuk 1-et.
2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ketten, plusz egy 10 hónapos baba. Melegvizet a távfűtésszámlával együtt fizetünk, 3 m3-t havonta, de általában három havonta még 5-öt pluszban be kell diktálnom, ezt tehát kb 5m3/hó. A hidegvíz pedig héthavonta jön, 8m3-ről, és márciusban lesz leovasás. Mióta baba van, én is úgy érzem, hogy elfolyik valahol a víz. Én sokallom..
2009. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most olvasom, természetesen nem héthavonta, hanem KÉThavonta jön a hidegvízszámla:-)
2009. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most akadtam ki, hogy kb. 10 m3 a vízfogyasztásunk havonta, 3 főre. Férjemmel csak gyorsan zuhanyozunk, a gyerek szokott teli kád vízben ázni. Mosogatógépem van, 12 literrel elmosogat mindent, a mosógép (45 liter/mosás) két-három naponta megy. A wc-nk kétgombos: 3 és 6 literes. Igaz, rengeteg cserepesnövényünk van + a dézsások és a virágládák, ezeket tetemes mennyiségű vízzel lehet csak végiglocsolni.

Úgy érzem, ennél többet már nem tudok megfogni a vízfogyasztáson.

A vízóra leolvasó megnyugtatott, hogy az utcánkban mindig nálunk az egyik legalacsonyabb a számla :=)

2009. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!