Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajándék ötletek férfiaknak...

Ajándék ötletek férfiaknak karácsonyra? Ki mit ad Párjának karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
fogom
2009. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én vagyok a fotókönyves!


itt a link, de már lehet megtaláltad:


[link]


van hozzá egy ingyenes program és azzal olyannak csinálod a könyvet amilyennek szeretnéd:)


nagyon jó minőségű ,profi könyvet tudsz vele szerkeszteni!

2009. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
páűrom inád kártyázni, ezért egy magyr kártyát vettem, aminek a hátulja világoszöld szinű és az ő mongrammja van a közepén.1500ft volt de különleges.
2009. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem ami a legnehezebb minden évben, az ajándékot venni a férfiaknak. Egyszerűen sosem tudom hogy mi az ami tetszene neki, és ami nem a megszokott tusfürdő, parfüm, borotva kombó. Most alaposan beleástam magam a témába és találtam pár tök jó ötletet!: fa pénztárca, bőrkesztűy, szakállvágó, névjegykártya, Nv-Holders. Ez utóbbi nekem teljesen új, de valami zseniális! Tuti bekerül a fa alá! :) [link]
2017. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!