Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyet is megtehet a gondnok?...

Ilyet is megtehet a gondnok? A liftbe fel furt egy 15cm deszkát, hogy ne lehessen nagyobb tárgyat szállítani? Pl egy egyszemélyes ágyat.

Figyelt kérdés

Egy egyszemélyes ágyat gyalog kellet fel vinni a 9.re mert ki deszkázta,hogy ne férjenek be nagyobb tárgyak.Akkor meg 10.000ft a közösköltség a gondnok nekem mondja,hogy söpörjem fel a folyósót

Normàlisak ezek?


2014. jan. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy barkácsolhat akárki egy liften bármit is, de ha megteheti akkor is egy $egg.
2014. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a házirendet. Ha nincs megtiltva hogy mást is szállíthatsz a liftben, akkor érdemes leszedni (csak ki kell csavarozni). A harmadik alkalommal sztem már meg fogja unni a dolgot.
2014. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában bútort nem szabad liftben szállítani. Na jó, persze, senki nem tartja be...

A gondnoknál vagy a házkezelő cégnél feltehetőleg van házirend, nézd meg.

Akár még az is elképzelhető, hogy a gondnok nem takarításra van, csak műszaki dolgokra, ha a lakóközösség korábban netán úgy döntött, hogy takarékossági okokból nem kéri a takarítást. Ezt is meg tudod nézni a házirendben.

2014. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez olyan mocsok dolog, h bútort nem lehet szállítani! ha megfelel a súlyhatárnak, akkor nem hulla mind1, h 2 ember vagy, 1 ember és egy ágy van benne?

nyugodtan szedd le a deszkát. a gondnok csak 1 ember, a lakóközösség meg legalább 30.

2014. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na igen, de ha egy egyszemélyes ágyat szabad beletenni, akkor az emberek a kétszemélyes ágyat is beleteszik, meg a rosszabb szemmértékkel rendelkező lakók a háromajtós, két mázsás szekrénnyel is próbálkoznak, és összekarmolják, törik a liftet. Szerintem ez lehet a tiltás oka.

Na persze, én is vittem már nagy szekrényt a 4. emeletre, és bevallom, csak azért, mert nem fért a liftbe... :)

2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!