Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azért regisztráltam mert...

Merci1132 kérdése:

Azért regisztráltam mert nagyon fura dolgok történek és kérlek higgyetek nekem és SEGITCSETEK ha tudtok, mert nem hazudok és látható dolgok is mutassák az igazat?

Figyelt kérdés
Én és a barátom be költöztünk anyám házába született egy kis babánk, eddig is laktunk már ott de nem történt semmi. Majd idők múlva nagyon fura dolgokat látott a barátom:árnyékot és egy kislányt látott? Majd egy árnyékot a kis baba ágy mellet? Piros szalagot kötöttünk a kezére úgy hogy egy kis rész se legyen ki hagyva hogy le se essen a kezéről,miért lehet ez ? a szalagot görcsre re kötöttük és reggelre mindig le eset? Majd rozsa fűzért tetűnk a falra a feje felé reggelre az ágy alatt találtuk. Van egy kis húgom és ö is látta a kislányt nagyon meg ijedt és előtte nem beszélünk ilyenekről? A baba kocsi bent volt a szobába mikor azt mondta tegyük ki mert valaki ül benne? Majd aztán a barátomnak volt egy kis dolga ezért este ki maradt 10-11 óra fele fürödtem mikor a kis babám el kezdet keservesen sirni ki száltam a fürdő kádból be mentem hozzá kezembe vettem majd kis idő után azt éreztem mintha húznák a lábát nagy erővel de vissza tudtam húzni mintha próbálták volna ki forditani a kezemből, anyám és a kis húgom otthon volt és próbáltam kiabálni de nem jött ki a számon hang! Azután tisztába tétel után meg láttam 3 foltot a lábán azon améket húzták! Van egy nagy pince az egész ház alatt 6 éve lakunk ott de eddig nem történt ilyen soha! Van egy bátyám aki azt mondta hogy ezek előtt még nem történtek meg a dolgok? Beszélgetett egy családdal akiket a saját szemével látott anyám matt ölelgette valaki? vittünk haza egy kis szentelt vizet mikor az anyám kezébe került azt mondta vegyétek el mert égeti a kezemet? Hogy viccelt vagy igaz volt nem tudjuk de nem nevetett? A barátom nem szeret ezekről beszélni de én az anyósának mindent el mondtam úgy volt hogy náluk alszunk de a kedvesem minél jobban akart volna haza fele menni. Nem tudom miért van ez de anyám kicsit féltékeny hogy nekünk kis babánk van mintha a barátom meg rontották volna? Volt egy vuddú babám amit a sógor nőmtől hoztam el de amint anyóssom meg látta el égette? Olvastam itt fent interneten hogy valakit mikor meg rontanak 40 fokos lázba fekszik. És a barátom is igy volt? Majd ha egy ruha darabját el ássák valahova akkor az az ember addig nem tudja el hagyni a házat még el nem rohad az anyag akár ruha akár más ami az övé volt? Vajon ezért nem tud a saját anyánál aludni? vagy lehet? Mert az akit látott meg mondta volna neki hogy nem mehet el mert akárhova megy követni fogja? Ma lesz a kis fiam keresztelője remélem minden jobbra fordul! és kérlek segitcsetek nekem adjatok tanácsot aki ért ezekhez?
2014. jan. 18. 12:31
 1/4 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Segítek a pszichológiai szakrendelőmben!

Ugyanitt helyesírást is oktatok!

2014. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 DD


kérdező:


quita táblával szórakoztatok a lakásban valaha?

2014. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de alig értelmezhető a szöveg, amit írtál. Például a kérdőjelek számomra értelmezhetetlenek. Lehet, hogy a helyesírás szellemei kísértenek, és ha beiratkozol egy gyorstalpaló nyelvészeti tréningre, akkor békén hagynak.


Komolyra fordítva a szót, nem tudom, hogy mi lehet, amit tapasztaltok, remélem mielőbb elmúlik!

2014. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ember legyen a talpán aki ezt végigolvassa, és még értelmezni is tudja...
2014. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!