Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözéskor ti azonnal kipakol...

Költözéskor ti azonnal kipakoltatok mindent a dobozokból vagy eltartott pár hétig, amíg karton mentes övezet lett az új lakhely?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igen! Ahogy hordták fel a dobozokat én azonnal mindent a helyére raktam ugyanis már előre mindennek tudtam hogy hol lesz a helye. Persze volt amit mégis át kellett rendeznem. De kupi egy percig se volt a lakásban!
2014. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Voltam már így is- úgy is.

Annó amikor anyukámmal költöztünk albérletbe, az elég kicsi volt, így csak azokat pakoltuk ki ami fontos volt, a többi cucc dobozokban volt itt ott ahol fért.


Amikor a férjemmel és a fiammal költöztem, akkor eleve úgy csomagoltam, hogy külön a nagyon fontosakat és külön azokat amik nem fontosak. A fontos csomagokat kezdtem el kipakolni, majd aminek még volt helye a nem fontosból, a többi szemét lett. :)

2014. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi részletekben költöztünk, szóval amikor áthoztam pár dobozt az új lakásba, akkor azonnal kipakoltam.

anyum úgy költözött, hogy mindent összerámolt, elvitette a szállítókkal, és nagyon szépen, nagyon lassan kipakolta a dolgokat. dobozok a mai napig jelen vannak a lakásban, sajnos sok cuccot szelektálni kell, és ez érzelmi okokból nagyon nehéz.

2014. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt, egyedül rámoltam ki a dobozokból.
2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cimkézett dobozokba pakoltam,költöztetők vitték,kivéve amit tudtam,hogy pár napon belül kell,azt mi kocsival (pár napi ruha,kávéfőző,napi apróságok).

Mivel másnap kezdtünk is dolgozni az uj helyünkön,igy hetekig tartott mindent a helyére pakolni.

2014. jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 3 éve költöztem legutóbb. Én is címkézett dobozokkal jöttem. A legkisebb fiam akkor 2 éves volt. Mivel sokat foglalkozom vele otthon, a hobbi eszközeimet (sárkányeregetés, villanyvasút,) tartalmazó dobozok mái napig nincsenek kibontva. Majd akkor, amikor már a gyerek is kedvet fog kapni hozzá.

Amúgy hetekbe telt, mire minden a helyére került. Az új helyen eleve mindent megtisztítva, elmosogatva, kimosva raktunk el az új helyére, és persze ahova bepakoltuk, azt is alaposan megtisztogattuk. Tél volt. Eleve, ha egy szekrényt belül alaposan áttöröltem, azt egy napig szellőzni, száradni hagytam, s csak utána kezdtem bele elpakolni...

2014. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!