Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet falra festeni?

Mivel lehet falra festeni?

Figyelt kérdés

Temperával?Az nem fog lepattogni vagy leesni?:D (Most lehet hülyeséget kérdeztem:D)

u.i. : kíméljenek azok akik a "festékkel" akarnak vagánykodni,mert akkor gondoltam...



2014. jan. 19. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell vagánykodni, a FALfesték igen jó válasz ;)


A tempera... nem hiszem, hogy elég tartós, de ha egy részen feltétlenül olyat akarsz, lakkozva bizonyára ott marad, de ehhez nem értek. Még az akril is eléggé tud kopni, bár ha békén van hagyva, akkor az már szerintem megteszi, főleg a fényes verzió. De bevallom, ezeket sem próbáltam. Használati tárgyakat akriloztam már, plusz lakk. A szappantartónál még annál is rezgett a léc, de az speciális környezet :D

Én akarok alakokat festeni a falakra, valószínűleg a falfesték színezővel lesz a befutó (picikre pedig a matricanyomtatás). Hacsak nem jövök rá, hogy az kényelmetlen, túl gyorsan szárad, mert akkor akril... Egy rendes falfesték elég jól odatapad, az meggyőzött. De használhatnék pl. színezett lazúrt is...

2014. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!