Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kerámia bevonatos edények...

Kerámia bevonatos edények tapasztalat?

Figyelt kérdés

#kerámia #bevonatos
2014. jan. 23. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Piacon láttam, gondoltam próba cseresznye, és nagyon bejött. Tényleg jó.
2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 savanyújóska ***** válasza:
87%
Nem túl régóta van, remek, könnyebb elmosni, és a teflonhoz képest sem ragad le annyira.
2014. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Az az egy bajom van vele hogy nagyon könnyen karcolódik.
2014. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vajon ha karcos lesz ezt is ki kell dobni, mint a teflonost?


Milyen márkájú amit vettetek? Elég sok fajta van, vagy az is jó amiben azért van anyag, szóval nehéz? Néztem több fajtát, némelyik papírvékony szinte, szóval olyat nem vennék, de van aminek a talpa jó vastag, talán az jobb.

2014. jan. 23. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a palacsintasütő van meg régen, az nagyon jól bírja. Kínai, de nem piacos, hanem egy viszonylag drágább, bár nem márkás.
2014. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én írtam hogy könnyen karcolódik.Nem kell kidobni mint a teflont, ugyan úgy használható.Talán kicsit könnyebben odakap az étel így, de így sem ég oda csak ugyan úgy oda kell figyelni rá min a hagyományos lábosnál. Esztétikailag nem szép, de hát az üres lábost max én nézem :)
2014. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amiket a piacokon kapni, az egy vékony falú gagyi serpenyő,

és max néhány alkalmat bír ki!

Az ugyanott kapható vastagabb falu, már akár több hónapot is. Azután kezd leragadni benne az étel. Hiába olajozod be.


Lehetséges, hogy az 5ezer Ft felettiek jók, de olyant még nem vettem.

2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mitől kezd leragadni az étel benne, ha addig jó volt és a kerámia is sértetlen? Lejön valami láthatatlan bevonat, ami tapadásgátló? Vajon az mennyire egészséges?
2014. jan. 24. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen! Valószínűnek tartom, hogy van valami láthatatlan bevonat, ami idővel lejön, azután úgy beleragad, hogy egy napi áztatás után sem jött le, ezért visszavittem.

Az eladó szó nélkül kicserélte.


Szerintem olcsót ne vegyél, és a drágábbnál is nézzed meg, hogy rajta van-e a jele a gáznak, ha pl. gázon szeretnéd használni.

Amelyikre rámondják, hogy mindenre jó, azt én már nem vennék.

2014. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na vásároltam egyet, elmosogattam aztán mivel apró pici fekete pöttyöket láttam rajta, ezek a csomagolásból kerülhettek rá, mert szépen lejöttek, de a szélén kicsit papírtörlővel alatta a körmöm megkapartam és csillogós lett a papírtörlő. Nem estem neki vakarászni :) csak olyan volt, mintha valami szösz lenne rajta.

Ez egy ici pici részen van amúgy az oldalán.

Akkor ennyi rajta a tapadásgátló bevonat? Kérdés miből van....

2014. jan. 25. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!