Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az a loft? Miben különbözik...

Mi az a loft? Miben különbözik egy sima lakástól?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy általában gyárakból kialakított lakás, de miben különbözik egy sima lakástól? Mi van benne? Mi jellemzi? Drágább vagy olcsóbb mint egy sima? ( Mennyi átlagosan a loft-ok ára? )

2014. jan. 29. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Drága, azt hiszem New Yorkból ered, de legalább is Amerikából.

Nagyon magas belmagasság. Szerintem lehetetlen kifűteni egy ilyet. Nyilván a hatalmas tér a szabadságérzést növeli.

Nagyon drágák.


Nézd meg a river loftot.

2014. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még ki akartam egészíteni azzal, hogy lehet-e felújítani, vagy átalakítani egy épületet / lakást loft-á? ( De mire leírtam a témákat, addigra jött is a válasz )
2014. jan. 29. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ki lehet fűteni. Csak ép sokkal nagyobb lesz a számla.

Ilyen belmagasságnál 38 foknakkell a plafononlenni ahhoz hogy bokánál 18 fok legyen.

Ergó sokkal több energia kell a fűtésére.

Ugyanakkor ennyi pénzből már van pénz megfelelő szigetelésre is. Igaz a nagy méretek miatt a szigetelés árát is tizmulliokban lehet számolni.

Ekkora felületeknél már lehet költeni méregdrága napelemekre amik visszahoznak az energia árakból.

Persze télen van a legkevesebb napsűtés és hiába ingyenes nyáron a melegviz ha az havi ezer forintokan mérhető.

Viszont ha készül egy optimális számitás, mi éri meg mekkorában és mennyire, pénze lesz a megvalósításra annak akinek Loft lakásra van pénze.


Szerintem tők jó a Loft lakás, nekem pl. régi álmom a kocsival beállni a nappali közepébe.

2014. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!