Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez nem hirdetés! Hol lehet...

Ez nem hirdetés! Hol lehet olyan fórumot találni, ami árverezés alatti ingatlanokkal foglalkozik? Válás miatt keresem.

Figyelt kérdés
Most zajlik a válóper, vagyonmegosztással kapcsolatban még nincs megegyezés. Sajnos anyagilag nem járok túl jól, de abból a kb. 4,5M Ft-ból hogy lehetne lakáshoz jutni? Két kiskorú gyermekem van, segítségem nincs. Nem akarok önkormányzat által kiutalt rossz állapotban lévő lakásba költözni! Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2009. dec. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy az önkormányzat csak rossz állapotú lakást utalna ki?
2009. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még abban sem vagyok biztos,hogy az önkormányzat egyáltalán adna ki lakást.Legalábbis nálunk ez nem jellemző.Nagyon kevés a lakásuk,az is elég rossz állapotú,és a környéken romák laknak.

Ha van árverezés alatt lakás vagy ház,arról a helyi végrehajtónál érdeklődhetsz,vagy ha már meghirdették,akkor az Önkormányzatnál ki van függesztve az árverés ideje.A jelentkezőnek a kikiáltási ár egy tizedét előre letétbe kell helyeznie.

2009. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy a lakásokat vagy házat csak kp-re lehet megvenni vagy ugyanúgy önrész + hitelre is?


Egyébként nem tudom, hogy rossz állapotúakat utalnak ki, csak ilyen elképzelésem volt (meg a rossz környék).

2009. dec. 8. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!