Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan mézeskalács recept...

Van olyan mézeskalács recept amibe kevés méz kell?

Figyelt kérdés
Olyan mézeskalács receptet keresek, amibe nagyon kevés méz kéne, mivel a méz egyre drágább...Tud valaki olyan receptet amibe kevés méz kell?
2009. dec. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A mézeskalácsnak a méz a lényege, miért nem keresel másféle sütit? Pl. linzertésztából is vagdoshatsz ki formákat, persze nem lesz olyan tartós, mint a mézeskalács. A mézeskalácsot pont a méz teszi tartóssá, nem tudod kispórolni belőle.
2009. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a nevében is benne van: MÉZeskalács. nem fog menni méz nélkül.


annyi finom süti van még a világon! csinálj valami mást.:)

2009. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy méz nélküli receptem. Nem lehetett megmondani róla, h nem olyan! Ha megtalálom leírom! Vagy keress rá neten, hamis mézeskalács volt talán.
2009. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszi, csak az egyik barátommal tavaly csináltunk, és asszem max. 1 dl kellett bele, de az is finom volt, na mind1, azé thx...
2009. dec. 9. 16:26
 5/5 anonim válasza:

A méz valóban nem olcsó, de van olyan hogy Mézessütemény-fűszerkeverék amitől nagyon finom lesz a mézes süti.

Van mézpótló is ami úgy néz ki mint a méz, de az sem túl olcsó.

2009. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!