Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Külföldön magyar csatornák...

Külföldön magyar csatornák fogása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Franciaország keleti részén élünk. Egyedül a Duna tévét fogjuk.

Hallottam már több helyről, hogy magyar előfizetést (simán Magyarországon kötök egy normál műholdas előfizetést) ki lehet hozni ide, felszerelni és akkor az összes magyar csatornát tudom fogni.


Tud valaki részleteket? Hogyan működik ez? Milyen "tányér" szükséges hozzá?


Bármilyen hozzászólásnak nagyon örülnék, nagyon vágyunk már egy kis magyar szóra.

Előre is köszönöm.



2014. febr. 12. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a Magyarországi tányéros tv-k melyik műholdról sugároznak, és amelyikre van "rálátásod" azt megrendeled. Kell egy itthoni cím amire megrendeled és amikor bekötik kiviszed a beltérit és a kártyát, ráállítod a műholdra a tányérod és jön a műsor. B verzió a neten keresel magyar adásokat és számítógépen tv-zel.
2014. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A neten már próbáltam magyar csatornákat keresni, de semmit sem találtam. Hol tudnék magyar csatornákat fogni?
2014. febr. 12. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] pl itt de googlezhatsz amíg nem találsz olyat ami elérhető abból az országból ahol vagy
2014. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk UPC direct van. Bár nem lehet a decodert kivinni külföldre, de sokan megteszik. Mi is kihoztuk a decodert, kint vettünk tányért, és a decoderrel tudjuk fogni az összes csatornát amire a upc-re előfizetünk. A upc számlát meg minden hónapban banki átutalással fizetjük ahogy otthon is fizettük.

Jó tanács: Ha otthon előfizetsz akkor ne hangoztasd, hogy külföldre akarod kivinni.

2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


ingyen erről a műhokdról jönnek a magyar csatornák, de az m1 kikapcsol, ha olyan műsort sugároz, amire nincsen szerződésük külföld felé. Ha otthon veszel egy ehez való kártyát, azt bedugod a műholdvevődbe, akkor az is bejön. Nem szükséges hazúról semmiféle cuccot hordozni. Egy 80 cm parabola megfelel.


A neten itt is lehet fogni:

[link]

2014. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma 15:42..így igaz!

A én ismerőseimnek 5 éve van kint Svédországban(Vaxjöben) UPC-jük. Az én nevemen van(egy egyszerű DirectBronze csomag),havonta fizetem átutalással.

Ami fontos...ott nagyobb tányér kell-nekik 90-s van.

Nézd meg a honlapjukon,hogy mit tartalmaz a csomag,elég-e az Nektek,vagy a nagyobb,komolyabb kell.

Az említett csomag kb.9 euro/hó.

2014. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Regisztrálni kell persze. De tuti müködik! Jó tv-zést.üdv.
2015. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem érdemes parabolával vacakolni, van egy iptv alapú szolgáltatás ami megy androidon, ios-en és amazon firetv-n is: [link]

nem csak magyar adások vannak de angliai, amerikai, stb is

2017. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van egy online megoldás, kell hozzá egy 40 euros fire tv stick az amazon.de-ről és utána [link]

hibátlanul működik csak net kell hozzá

2017. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!