Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megéri memória habra beruházni...

Megéri memória habra beruházni? Akik ilyen matracot vagy fedőmatracot vettek vagy próbáltak mi a véleményük erről?

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem már sok tapasztalatot a netről,de még nem eleget.Minden érdekel!Nekem nincs lehetőségem kipróbálni,illetve nem is ismerek olyan üzletet ahol ki lehetne.Tehát internetről szeretnék rendelni.

Az elképzeléseimben úgy szerepel ez az egész,hogy nagyon kényelmes "felhős" érzet és hogy az ember úgy belesüpped az ágyába s az puhán körül öleli.Szerintem írtó klassz lehet és a többség (eddig olvasott tapasztalatok alapján) dícséri is.

Valószínűleg először fogok venni egy memós párnát,hogy mégis kipróbáljam magát az anyagot.Tehát nyilván egy ágy árát nem fogok csak úgy kiadni egy ismeretlen dologra.De addig is míg nem lesz ilyen párnánk,szívesen fogadok tényleg minden infót! (Mellékesen paplan-párnáról is diskurálhatunk,mert egy teljes ágy reformot szeretnék.) Köszi!



2014. febr. 13. 18:38
 1/2 anonim válasza:

Szerintem mindenképp ki kellene próbálnod vásárlás előtt.(nagyobb bútor/matrac üzletekben van rá lehetőség, kika, momax, jysk...) Itt mindenki leírhatja a véleményét, de aludni te fogsz benne, ahány ember annyi vélemény. Én személy szerint jobban alszom egy egyszerű rugós heverőn, mint memóriahabos martacon. Memóriahabos párnával pedig ki lehetne kergetni a világból. Párom pedig épp ellenkezőleg, megőrül értük.

Ha mindenképp ilyent szeretnél, akkor valóban egy párnával kezdd, s ha bejött jöhet a matrac!

Jó vásárlást, jó pihenést! :)

2014. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi kedves válaszod!:)
2014. ápr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!