Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit vegyek feleségemnek...

Tamás73 kérdése:

Mit vegyek feleségemnek karácsonyra? 2 gyerek anyukája egyébként tehát benne van már a 20-as éveinek a végén.

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Parfüm,ékszer,könyv, vagy valami,amit szeretne, de ő nem venné meg magának.Te ismered az ízlését,és az anyagi helyzeteteket.
2009. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

masszázsjegy?

Valami finom parfüm, de azt ne egyedül vedd meg, hanem együtt válasszátok ki.:)

Ha szeret főzni, akkor valami spéci konyhai robotgép vagy kenyérsütő? nagyon megkönnyíti a főzést, é profin tésztát dagaszt, ilyenek, szóval több ideje lenne. Ez viszont már jóval drágább...

Új ruhák, sálak, cipők? A hölgyek az ilyesminek örülnek nagyon.:)

Esetlek egy pár jó film, ami szerinted illik hozzá. Két gyerek mellett rávfér a kikapcsolódás, nem?

Tusfürdő, szappan, habfürdő díszcsomagban?

Esetleg valami díszek a lakásba?

Terítő, új ágyneműgarnitűra vagy finom puha köntös?

2009. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az én férjem egyszer elcsente a parfümömet és az üveggel a kezében ment éppen ugyanolyat venni :=).

Hónapokkal később vallotta be, hogy hogyan "emlékezett" a kedvenc illatomra! Egy ilyen akció nagyon megható tud lenni!

2009. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok, 1 gyerekem van!Nemtudom a párod milyen beállítottságú, de én imádok főzni, és rengeteget vagyok a konyhámban!Minden vágyam egy fritőz!Ha hasonló nő akkor lepd meg egyel, bizti örülne neki!Én nem szeretem ha parfümöt kapok, vagy ilyesmit!Nekem a maradandó kézzelfoghatók az igazi ajándékok!

Egy új könyv, konyhai dolgok, fényképezőgép ,egy új ruha, stb!De ne vele vedd meg, akkor nem igazán meglepi!

2009. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát,ez nagyon nehéz kérdés,mert nem ismerjük a párod női,emberi(nem anyai)oldalát.Én 31 éves vagyok,van egy 13 hónapos kislányom és szeretek is főzni,de ez nem azt jelenti,hogy örülnék bármilyen konyhai v.háztartási cuccnak vagy pipere cuccnak,kivéve,ha valami olyan parfűm,ami mondjuk nehezen beszerezhető v.borsos az ára.Én pl.tavaly puzzle-t(kirakó) kaptam(kagylók vannak rajta,képkeretbe tettem és a kiraktam a fürdőbe),tavaly előtt meg tandemugrást.Én szeretem az extrém sportot.Pl.örülnék egy téli sielős hosszú hétvégének kettesben a párommal(nem tudok síelni,de szívessen megtanulnék),sajnos keret nincs rá,v. egy kényelmes jégkorcsolyának(szeretek korcsolyázni),hogy majd a lányomat meg tudjam tanítani stb.

Igaz,nem karácsonyra(szülinapomra)a párom egy mosogatógéppel lepett meg,mert tudta,hogy ez az egyik "vágyam" mert utálok mosogatni...

Neked kéne ismerned a párod és az anyagi lehetőségeid.

2009. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Szintén családanya vok. Én speciell edzőtermi bérletnek örülnék mostanában,hogy végre muszáj legyen kimozdulnom a gyerekek nélkül is :) akikből számszerint 3van :)

na de nehogy félreértse anyuka ;)

2009. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A konyhai gépekkel vigyázz, annak idején az anyukámat az sértette meg a legjobban, ha még karácsonyra is valami olyat kapott, amivel aztán "dolgozhat". Azóta én is háziasszony vagyok és megmondom őszintén, hiába vágyok egy bizonyos zauberstab nevezetű konyhai eszközre, egyáltalán nem örülnék, ha az várna a fa alatt. Ezt úgy képzeld el, mintha te kapnál valamit, amivel jobban tudod lemosni a kocsit. Hát nagyon felvillanyozó, nem?
2009. dec. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ de így is baromira nehéz mert szinte minden van amit írtatok és nehéz eset neki vásárolni sajnos.Parfümben teljesen mert ritkán használ,ágynemügarnitúra van és kap is mástól,sál meg hasonlót nem használ.Most nem tom mit kapjon,talán majd valami okosság eszembe.
2009. dec. 13. 08:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy új karóra?Ha eddig nem használt, majd most fog!
2009. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki egy kedves kártyát, amin egy komplett fodrász-kozmetikus látogatást "ajándékozol". Aztán, amikor él vele, megbeszélitek, kb. mikorra készül el, addigra odamész és diszkréten kifizeted a számlát.
2009. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!