Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » E-on éves elszámoló csekk...

E-on éves elszámoló csekk összegére hogyan lehet kérni részletfizetést?

Figyelt kérdés
Ha dec. 23 a fizetési határidő mi történik ha csak januárba fizetem ki?
2009. dec. 15. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi! 2-3 héten belül pótold!
2009. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem fizetem időbe mikor akarják kikapcsolni az áramot?
2009. dec. 15. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónap elmaradás után kapcsolnak ki villanyt .
2009. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi telefonon hívtuk fel őket, hogy részletfizetést kérnénk, mert a 40erzes számlát nem tudjuk csak így hipp-hopp kifizetni.

Aztán postán küldték is a csekkeket meg egy levelet hogy elfogadták a részletfizetési kérelmet. Addig, amíg nem küldik a részletről az új csekkeket, természetesen nem kell fizetni.

2009. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, én arra gondoltam, h írunk nekik egy levelet, melyben részletfizetést kérünk!

Utolsó, ti mire hivatkoztatok?

2009. dec. 19. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi különösre, csak hogy 30-40ezres plusz nem várt számlát nem minden ember tud mellényzsebből kifizetni.

Szóval ha levélben hivatalosabban akarod megfogalmazni, szerintem bővel elég, ha azt írod, hogy anyagi helyzetedre való tekintettel részletfizetést szeretnél kérni.

Tovább nálunk sem firtatták.

2009. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. dec. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!