Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pesten mennyibe kerül a...

Pesten mennyibe kerül a csatorna bekötés? Van lehetőségem részletekben kifizetni az egész munkálatot?

Figyelt kérdés

Pest egyik külső kerületében lakunk, szegényes körülmények között. Csak nálunk nincs bevezetve a vezetékes szennyvíz, emésztőnk van. Borzalmas,utáljuk. De viszont megtakarításunk nincs,hiszen munkanélküli vagyok én is,párom dolgozik, örülünk,ha kifizetünk minden számlát.A szennyvíz rákötést egyszerűen nem tudjuk egyben kifizetni,akármennyire is szeretnénk.

Szerintetek találok olyan vállalkozót,vagy egyáltalán van lehetőség, hogy részletfizetéssel megcsinálják a munkát? Mi van akkor,ha az ember szegény,de szeretne kultúráltabban élni (és most itt nem vagyok kíváncsi a lenéző dumára,hogy csináljak jobb életet,dolgozzunk,ha akarunk valamit,meg egyebek, amiket ilyenkor szokott írni néhány kedves hozzászóló,úgy,hogy gőze sincs mi miért van..)?

Köszönöm a segítséget!


2014. márc. 20. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennél a vállalkozó munkadíja a legkisebb tétel (feltéve, hogy a földmunkát elvégzitek), cca 15-20 000.-Ft.

A közműfejlesztési hozzájárulást befizettétek?

Anyagköltség ~1500.-Ft/fm

2014. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!