Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet belőle baj ha a sz**t...

Lehet belőle baj ha a sz**t nem húzom le a vécében? Hanem leöntöm vízzel?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 19:00
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem.
2014. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Úristen..ebbe bele lehet halni!

Te vödör vízzel öntötted le,és nem a wc tartály vizével?

jesszus..hogy élted ezt túl?

Én írok a times-nak hogy terjesszenek elő az év embere címre téged jelöljenek !

2014. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem értelek...

Ha lehúzod, akkor a tartályban levő víz kiömlik és a csésze tartalmát leviszi a csatornába (emésztőbe).

Ha leöntöd, akkor a vödörben levő víz kiömlik és a csésze tartalmát leviszi a csatornába (emésztőbe).


Mi a különbség?

Ha arra pályázol, hogy a szenyvíz díjból lefaragj, akkor azt nem árt tudni, hogy a vízórán leolvasható bejövő víz mennyiségét számlázzák kifelé is.

2014. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

#3:


Láttam már olyant, hogy a tulaj az esti fürdővizet használta másnap WC öblítésre. Kicsit macerás ugyan vödörrel kimerni, de naponta legalább 100 litert megspórolt, az havi szinten 3 m3, ami már jelentős pénz! (Nálunk 720 Ft, majdnem egy doboz cigi ára!)

2014. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy öblítés 7 liter víz.

Ahhoz, h napi 100l-t spóroljon 14* kellene naponta wc-re mennie! :-)


Nem lesz bajod, de felesleges. Hacsak nem számít tényleg ennyire az a havi 300Ft amit megtakarítasz így.


A környezetet sem véded különösebben, mert ugyan kevesebb szennyvizet termelsz, de annak koncentrációja ugyanakkora marad, tehát az ártalmatlanítása is ugyanakkora energiaigényű lesz...

2014. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Gondoltam szólok, hogy nálunk naponta kicsivel több, mint 1 m3 víz fogy, és a családot ismerve, legalább 30 pisi lefolyik naponta!

:(

2014. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat aki a mosdótálcába tesz kis lavort, wc-zés után megmossa a kezét, a lavorba felfogja a vizet és azzal önti le a wc-t.


Ezzel nyilván spórol, és még nem is macerás.

2014. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pisit intézd vödörbe és ha kakilsz akkor a pisivel öntsd le.
2014. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!