Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hőszigetelt redőnylécet hol...

Hőszigetelt redőnylécet hol lehetne venni? Csak a lécet!

Figyelt kérdés

Tetőtéri szoba teljes oldala 2 nagy ablak és nyáron szinte egész nap besüt a nap,iszonyat meleg tud lenni a szoba,hiába vannak szigetelve a falak.Szeretnék hőszigetelt alu redőnyt az ablakokra,de a redőnyösök olyan 80-100ezerért csinálnák meg.Redőnyt én is fel tudok szerelni,mint ahogy tettem is már fel sima műanyag redőnyt,sokkal olcsobban kijöttem akkor.Keresgettem neten alkatrészeket,de hőszigetelt aluredőny lécet nem találtam sehol.

Hol kapnék ilyet méterben?



2014. márc. 24. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hővisszaverő fólia is van a héjazat alatt ?
2014. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos még csak képeket láttam az ilyen hőszigetelt aluredőnyléc profiljáról.A lényeg hogy maga a redőnyléc kamrás azaz üreges profilú és ez az üreg van kitöltve purhabbal.

Sajnos én eddig a webáruházakban csak sima műanyag és sima aluminium redőnyléceket találtam,höszigeteltet nem,pedig szinte mindegyik redőnyös hirdeti hogy felszerel hőszigetelt müanyag és alu redőnyöket is,igaz elég magas áron.Ha ennyien szerelnek föl akkor valahol csak lehet kapni külön lécet is,csak én még nem találtam meg hogy hol.

2014. márc. 24. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy kapsz, de kérdezd a redőnyösöket. így általában nem üzlet nekik, ezért nem is adnak. személyesen próbálkozzál.

nem ismerem a kialakítását, de egy körbe alu profilt kinyomni nincs sok értelme, mert az alu szerkezet amúgy is jó hővezető.

2014. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy webshopban! Csak ezt már nem éri meg darabonként összevásárolgatni mint pár éve a müanyag redőnyt.Mindent összeirtam,öszeszámoltam és drágábra jött ki mintha egy méretre szabott szettet rendelnék meg.

A felszereléssel együtti ár azért tényleg húzos,de már többen is foglalkoznakolyannal hogy megadom az ablak méreteit,a redőny tipusát,és ök komplett szettben küldenek mindent,nekem csak fel kell rakni.Még igy a legolcsóbb.

2014. márc. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!