Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyíregyháza és környéke...

Nyíregyháza és környéke valamint Szabolcs megye tényleg olyan rossz mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Úgy értem a rosszat hogy nincs munka sok a szegény akkor elég bunkók beképzeltek az emberek meg ilyesmikre gondolok.

2014. márc. 28. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyháza nagyon szép város szerintem. Szebb, mint Debrecen, rendezettebb is. A környék valóban szegény, mint a megye egésze, de a székhelye nem. Bunkóságot én nem tapasztaltam, illetve ez nem országrész függő.
2014. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Munka tényleg alig van, a boltok, meg a Michlen gyár, aztán kb. kifújt... bár nemrég újraindult a lego.

Nyíregyházán találkoztam a legtöbb normális emberrel, imádok oda járni :)

2014. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
60%

Hát én itt élek és szerintem halál unalmas és kihalt környék... Alig van normális hely, munka és rengeteg "kemény" ember van akik valójában egyáltalán nem azok sokkal inkább szánalmasok és bunkók...

Én nem szeretek itt lakni mert az iskolák és az élet színvonala is egyre csak süllyed...

2014. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Az összehasonlításnál nem ártana feltüntetni, hogy mihez képest rossz, vagy jobb ! Mert csak úgy azzal dobálózni, hogy "szar", meg "Nincs semmi" az nagy butaság.

Immár 40 éve élek Nyíregyházán, és ami a kérdésben, vagy a válaszokban van, az tényszerűen NEM igaz.

A média is nagyban tehet arról, hogy ilyen a megítélése Nyíregyházának. Gondoljunk, csak a "Sötét Szabolcs" kifejezésre !

2014. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Sok a szegény a megyeszékhelyen kívül, Nyíregyháza viszont kellemes és szép hely.
2014. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!