Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet 5 literes Avair IDA...

Hol lehet 5 literes Avair IDA YBD50-90D elektromos kuktához acél belső edényt (betétedényt) vásárolni?

Figyelt kérdés
Jelenleg teflonos betétedényem van, amely megsérült már kb. egy éve. A magyarországi forgalmazó az ősszel azt ígérte, hogy idén tavasszal hoznak be ilyen alkatrészt. Lassan nyár lesz, és sehol semmi.

2014. márc. 29. 09:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Egyébként így néz ki az edény:

[link]


De lelövöm a poént: találtam kínai forgalmazót, és már meg

is rendeltem a terméket.

Ha valakit érdekli a dolog, privátban írjon!

2014. márc. 29. 09:40
 2/5 A kérdező kommentje:

A helyes link:

[link]

ZTRBaNVBCam1EUjd2c00/edit?usp=sharing

2014. márc. 29. 09:41
 3/5 A kérdező kommentje:
2014. márc. 29. 09:42
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel rákérdeztek:


Én az Aliexpress-en vettem kb. 25$-ért, de ott már nincs. Van máshol, pl. [link]


Elvileg rá kell keresni a „5l stainless steel electric pressure cooker liner” kifejezésre, és meg lehet találni a boltot mindig, amely épp forgalmazza.

2016. nov. 26. 00:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Több privát üzenetet nem kérek ezzel kapcsolatban!

A www.aliexpress.com-on mindig van kb. 20-25 dollárért, csak rá kell keresni az electric presure cooker pot/liner stb. szavakra, és megnézni jól a terméket, hogy a méretek passzoljanak.

2019. febr. 7. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!