Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elhagytam a postaláda kulcsom!...

Elhagytam a postaláda kulcsom! Hol tudok igényelni új zárat? És mennyibe fáj ez?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan láda amik így tanyákon szoktak elhelyezni több fiók van 1 ládában!Sajnos egy kulcscsomón van mind a kettő kulcs és oda lett! Postástól kell kérnem vagy postára kell be mennem? És ez mennyibe kerül? De még jobb volna ki nyitni valahogy!

2014. ápr. 13. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkéne tudni hogy kinek a tulajdona a láda. Ha a tiéd akkor beszélsz egy lakatossal aki feltöri és néz rá egy új zárat. Ha a postáé vagy más hivatalé akkor ki kell derítened ki az illetékes és vele kell beszélned. Attól függ milyen spéci zár van rajta egy sima zár nem olyan drága pár száz forint körül van csak ugye a felnyitás meg a csere szokott drága lenni, de ez megegyezés kérdése.

Nekem olyan ládám van idehaza ami a panelházakba szokott lenni, nekem is eltűnt egyszer a kulcsom én fúrógéppel fúrtam ki a zárbetétet kifeszegettem majd szereztem egy másikat beraktam és jó is volt.

2014. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudtommal a posta tulajdona. többször is cserélték! a zár maga egyszerű. a kulcsfordításával belül is elfordul egy kis nyelv. de nem szívesen fúrom fel mert akkor nincs hova tennie a postásnak a leveleket!
2014. ápr. 13. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!