Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ólomkristály készleten rajta...

Ólomkristály készleten rajta hagyjam a címkét?

Figyelt kérdés

Elnézést, lehet, hogy nagyon buta a kérdés, de még sosem volt ilyenem. Eljegyzésünkre kaptunk egy nagyon szép ólomkristály whiskys készletet. Minden pohárra rá van ragasztva egy kis címke, ami gyártót meg ilyesmit tartalmaz. Le szokás ezt venni róla, vagy ez valami márkajelzés féle, amit rajta kell hagyni?


Elöre is köszönök minden választ!:)


2009. dec. 23. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Le kell szedni!!!

Amúgy is az első mosogatásnál le fog jönni...


A súlyáról és a csiszolásáról úgyis látják a hozzáértők, hogy ez egy értékes ólomkristály pohár.

2009. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem! És köszönöm a gyors választ!:)
2009. dec. 24. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz, rajta kell hagyni. Ezzel jelzed, hogy nem valami bóvli. A kötelező eltávolítás csak az árcimkére vonatkozik.
2009. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkám miatt meglehetősen gyakran mehetek nagyon elegáns (külföldi is) éttermekbe, ahol "kötelező" az ólomkristály. SOHA nem láttam még a poharakon az említett címkét!!! Ne hagyd rajta te sem, ez csak aféle "Ostblock" proli hivalkodás, hogy "még a leghülyébb is lássa a faluban, hogy nekem ólomkristályom van". Aki cseppet is értelmesebb egy hóembernél, pontosan tudja a pohár súlyából, különleges csiszolásából, hogy nem a sarki kisboltból származik.

Nyugodtan (sőt, kötelezően!) vedd le, mosogatásnál úgyis leázik!

2009. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Jaj ez nagyon jó kérdés. Láttam már ilyet! Háziasszony leszedte a matricákat és visszaragasztotta pillanatragasztóval, hogy még mosogatástól se jöjjenek le... ehehehehe... szánalmas.
2009. dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam már olyan nőt,aki a márkás ruháján is kívülre tette a címkét.Ne hagyd rajta,mert dicsekvőnek fognak nézni,és kinevetnek.
2009. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!