Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a párologt...

Hogyan tüntessem el a párologtatóból a szagot? Kis kerámia, ahogy égett a gyertya megrepedezett és azután hogy elfújom a gyertyát, az olaj benne maradt és beszívta az összes olaj illatát.

Figyelt kérdés
Vasárnap óta valami büdöset éreztem a szobámban, de csak a szekrény körül, ahol a kerámia illóolaj párologtató van. Először azt hittem, hogy valami rohadásnak indult a szobámban, de aztán elvetettem a gondolatot, mert szombaton takarítottam, és nem találtam semmit. Na nem mintha olyan ember lennék, aki bármi olyat tart a szobájában. Hétfőn reggeltől estig nyitva volt az ablak, mamám szerint az öntetőből jön a dögszag(??)... Aztán körbe szaglásztam mindent, és megtaláltam a szag forrását. Hipóval ma jól kisikáltam, de a kerámiában még mindig érezni.
2014. ápr. 29. 19:15
 1/1 nami92 válasza:
nekem még klóros tisztítószert ajánlottak ilyen esetekben, hátha segít
2015. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!